REVOL CARACTERE Kolekcija

63 items total
Pietų lėkštė CARACTERE 26 cm, rudos spalvos, REVOL RV652707
Pietų lėkštė CARACTERE 23 cm, mėtų spalvos, REVOL RV652744
Dubuo salotoms CARACTERE 33 cm, baltas, REVOL
95 €
RV652890
Serviravimo lėkštė CARACTERE 35 cm, cinamono spalvos, REVOL RV652761
Serviravimo lėkštė CARACTERE 30 cm, balta, REVOL RV652728
Serviravimo lėkštė CARACTERE 30 cm, mėtų spalvos, REVOL RV652729
Pietų lėkštė CARACTERE 28 cm, baltos spalvos, REVOL RV652711
Pietų lėkštė CARACTERE 28 cm, ciberžolės spalva, REVOL RV652716
Pietų lėkštė CARACTERE 28 cm, chaki spalvos, REVOL RV652714
Pietų lėkštė CARACTERE 28 cm, rudos spalvos, REVOL RV652715
Pietų lėkštė CARACTERE, cinamono spalvos, REVOL RV652713
Up
More products

Sveiki atvykę į Revol CARACTERE pasaulį, kuriame rafinuotumas dera su praktiškumu. Ši kolekcija yra tikras kulinarinio meistriškumo ir funkcionalumo įsikūnijimas, siūlantis įvairius porceliano gaminius, kurie iš naujo apibrėš jūsų valgymo patirtį.

Kolekcijoje CARACTERE rasite platų stalo indų ir serviravimo reikmenų pasirinkimą. Kiekvienas kūrinys yra dizaino šedevras, puikiai tinkantis jūsų stalui papuošti. Nesvarbu, ar rengiate intymią vakarienę, ar didelę šventę, šie dirbiniai suteiks rafinuotumo kiekvienai progai.

Vienas iš išskirtinių CARACTERE indų bruožų - išskirtinis patvarumas. Šie gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės porceliano, todėl atlaiko kasdienio naudojimo reikalavimus. Jie ne tik tinkami naudoti mikrobangų krosnelėje ir indaplovėje, bet ir atsparūs įskilimams bei įtrūkimams, todėl ilgaamžiški, bet neaukojantys stiliaus.

CARACTERE kolekcijos dizainas - tai harmoningas laikui nepavaldžios elegancijos ir modernios estetikos derinys. Dėl aptakių linijų ir minimalistinio dizaino ji dera prie įvairių stalo apipavidalinimų, todėl yra universalus pasirinkimas bet kokiam renginiui ar valgiui.

Nesvarbu, ar esate patyręs virtuvės šefas, siekiantis padaryti įspūdį savo klientams, ar estetiką ir funkcionalumą vertinantis namų šefas, REVOL CARACTERE kolekcija yra ideali drobė jūsų kulinarinei kūrybai. Šie porceliano gaminiai ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir labai praktiški, todėl jie yra nepakeičiamas jūsų virtuvės priedas.

Apibendrinant galima teigti, kad REVOL CARACTERE kolekcija - tai meniškumo, atsparumo ir praktiškumo šventė. Pagerinkite savo valgymo patirtį ir padarykite įspūdį su šiais išskirtiniais porceliano gaminiais, kuriuose sklandžiai dera forma ir funkcija. Nesvarbu, ar tai būtų kasdienis valgis, ar ypatingas susibūrimas, ši kolekcija jūsų stalui suteiks neabejotinos elegancijos.