Rankšluosčiai rankoms

7 items total
Veido rankšluostis PROMENADE 50 x 100 cm, žalias, Hübsch HU61410
Vonios rankšluostis CARO 50 x 100 cm, baltas, Blomus
29,07 €
BM66305
Vonios rankšluostis CARO 50 x 100 cm, juodas, Blomus
29,07 €
BM66308
Veido rankšluostis PROMENADE 50 x 100 cm, mėlynas, Hübsch HU61208
Rankšluostis CARO 30 x 30 cm, kreminė spalva, Blomus BM69006
Rankšluostis CARO 30 x 30 cm, pilkai juoda, Blomus
17,85 €
BM69005
Veido rankšluostis CARO 30 x 30 cm, taupe, Blomus
17,85 €
BM69007

Rankšluosčiai rankoms - suteikite vonios kambariui prabangos

Kas yra rankšluosčiai?

Rankšluosčiai yra nedidelis, bet labai svarbus daiktas, naudojamas vonios kambaryje arba virtuvėje. Šie rankšluosčiai yra įvairių dydžių ir dizainų ir yra skirti rankoms nusausinti po plovimo. veido rankšluostis labai svarbus, kad rankos būtų švarios ir sausos, taip pat kad būtų ribojamas ligų ir mikrobų perdavimas. Kulina, mes kruopščiai atrinkome geriausius rankšluosčius iš tokių pripažintų gamintojų kaip Blomus ir Hübsch.

Kaip prižiūrėti rankšluosčius?

Nesvarbu, ar turite šeimą, ar gyvenate vieni, labai svarbu rūpintis rankšluosčiais. Nors galbūt turite įprotį skalbti vonios rankšluosčius kartą per savaitę ar dvi, galite pamiršti dažnai skalbti rankšluosčius, todėl jie pamažu gali prarasti savo purų minkštumą ir gaivumą.

Kad ant rankšluosčių nesusidarytų nepageidaujamas kvapas ar bakterijų sankaupos, patariama juos skalbti dažnai, geriausia kartą per savaitę arba dažniau. Tai priklauso nuo šeimos narių skaičiaus. Atminkite, kad skalbdami turėtumėte naudoti tik švelnias skalbimo priemones, nes naudojant stipresnes chemines medžiagas, pavyzdžiui, baliklius ar audinių minkštiklius, gali sumažėti pluošto sugeriamumas.

Kokia medžiaga geriausia veido rankšluostis?

Norint nustatyti aukštos kokybės rankšluosčius, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, įskaitant dydį, spalvą ir, svarbiausia, medžiagą ir pluošto tankį. Nors rankšluosčiams gaminti naudojamos įvairios medžiagos, medvilnė paprastai laikoma kokybiškiausia dėl savo minkštumo, sugeriamumo ir patvarumo.

Medvilnė yra natūraliai elastingas audinys, malonus ir patogus prie odos, todėl puikiai tinka veido rankšluostis. Be to, jie atsparūs daugkartiniam skalbimui ir džiovinimui, tačiau nepraranda savo kokybės. Medvilniniai rankšluosčiai taip pat gana gerai sugeria drėgmę, todėl jie greitai sugeria drėgmę nuo rankų. Todėl jis puikiai tinka naudoti kaip veido rankšluostis , nes veiksmingai džiovina rankas ir stabdo bakterijų plitimą.

Kitų vonios kambario reikmenų rasite mūsų vonios rankšluosčių ir vonios kilimėlių kolekcijoje.