Prikaistuvis Zwilling

4 items total

✓ "Zwilling Premium" puodai
✓ Aukštos kokybės nerūdijantis plienas
✓ "Sigma Classic" daugiasluoksnis dugnas optimaliam šilumos laidumui ir kaupimui
✓ Vokiškas "Zwilling" prekės ženklas - tradicijos ir inovacijos

Aukščiausios kokybės prekės ženklas "Zwilling" gamina aukštos kokybės nerūdijančio plieno puodų asortimentą. Šios keptuvės turi "Sigma Classic" daugiasluoksnį dugną, kuris efektyviai praleidžia ir kaupia šilumą. Jos turi praktiškus, puikiai sandarius stiklinius arba nerūdijančio plieno dangčius ir ergonomiškas rankenas.

ZWILLING J. A. Henckels yra vienas iš seniausių Vokietijos prekės ženklų pasaulyje. Nuo 1731 m. jis gamina aukščiausios kokybės gaminius iš geriausių medžiagų. Jis ypač specializuojasi peilių gamyboje, naudodamas daugybę naujoviškų ir modernių procesų, pavyzdžiui, FRIODUR® plieno grūdinimo metodą. Tačiau prekės ženklo asortimente yra ir daug kitų aukštos kokybės gaminių, pavyzdžiui, stalo įrankių, nerūdijančio plieno indų, keptuvių, virtuvės reikmenų ir peilių priedų.

Atraskite "Zwilling" puodų pasaulį, kuriame kulinarinis meistriškumas dera su preciziškumu. Mūsų kolekcijoje rasite platų aukštos kokybės keptuvių asortimentą, būtiną kiekvienai virtuvei.

Zwilling keptuvės pagamintos skiriant kruopštų dėmesį detalėms, užtikrinant tolygų šilumos paskirstymą ir puikų maisto ruošimo našumą. Šios keptuvės yra universalios ir patikimos - nuo padažų kaitinimo iki sriubų virimo.

Rinkitės iš įvairių dydžių ir medžiagų, kad atitiktų jūsų maisto gaminimo poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar jums labiau patinka klasikinis nerūdijantis plienas, ar nepridegantis paviršius, turime puikų puodą jūsų kulinariniams kūriniams.

Dėl ergonomiškų rankenų ir apgalvotų dangčių maisto gaminimas taps lengvas. Su "Zwilling" keptuvėmis pasieksite puikių kiekvieno patiekalo rezultatų.

Investuokite į tai, kas geriausia jūsų virtuvėje, ir pagerinkite maisto gaminimo patirtį. Dėl išskirtinės kokybės ir našumo "Zwilling" keptuvėmis pasitiki tiek profesionalūs virėjai, tiek namų šefai.

Atnaujinkite svarbiausius virtuvės reikmenis ir jau šiandien susipažinkite su "Zwilling" keptuvių kolekcija. Atraskite tobulą keptuvę, kuri padės sukurti gardžius patiekalus šeimai ir draugams.