Priedai kavos aparatui Severin

5 items total
Pieno plaktuvas SPUMA 700, Severin
158,80 €
SEVESM3587
Pieno plaktuvas SPUMA 700, Severin
133,29 € –10 %
119,90 €
SEVESM3586
Barista pradinis rinkinys, 3 vnt., Severin
49,99 € –11 %
44,40 €
SEVEZB5996
Pieno plaktuvas SM 3584, Severin
56,90 €
SEVESM3584
Kavamalė KM 3879, Severin
33,29 € –24 %
Kavamalė KM 3879, Severin
Pardavime (21 pcs)
24,99 €
SEVEKM3879

Pagerinkite savo kavos patirtį naudodami Severin kavos aparatų priedus. Mūsų aksesuarų pasirinkimas sukurtas taip, kad pagerintų jūsų kavos ruošimo rutiną ir kiekvienas kavos puodelis taptų malonumu.

Atraskite kavos filtrų asortimentą, kuris užtikrins, kad jūsų kavos gėrimas būtų kuo tyresnis ir aromatingesnis. Šie filtrai, sukurti taip, kad tiktų įvairiems kavos aparatams, yra būtinas jūsų kavos gaminimo arsenalo priedas.

Norėdami išlaikyti kavos kokybę, apsvarstykite galimybę investuoti į Severin kalkių šalinimo tirpalus. Ilgainiui susikaupę mineralai gali turėti įtakos jūsų kavos aparato veikimui. Mūsų kalkių šalinimo produktai padeda palaikyti geriausią kavos aparato būklę ir užtikrina, kad jūsų kava visada bus geriausios kokybės.

Jei esate specialių kavos gėrimų gerbėjas, mūsų pieno putų ąsočiai yra privalomi. Lengvai ruoškite latte, kapučino ir kitus kreminius skanėstus. Šie nerūdijančiojo plieno ąsočiai yra patvarūs ir lengvai valomi, todėl yra praktiškas pasirinkimas kiekvienam kavos mėgėjui.

Tiems, kurie mėgsta kavos kapsulių patogumą, mūsų daugkartinio naudojimo kavos kapsulės yra tvari alternatyva. Pripildykite jas mėgstamos kavos tirščiais ir sumažinkite atliekų kiekį, kartu mėgaudamiesi kapsulinės kavos patirtimi.

Išlaikykite kavos pupeles šviežias, naudodami mūsų hermetiškus kavos laikymo indus. Šie indai padeda išsaugoti kavos pupelių aromatą ir skonį, todėl jūsų kava bus nuolat skani.

Jei esate kavos entuziastas, vertinantis tikslumą, susipažinkite su mūsų kavos svarstyklių pasirinkimu. Nustatykite tobulą kavos ir vandens santykį savo pasirinktam kavos ruošimo būdui ir pagerinkite savo kavos žaidimą.

Norėdami papildyti savo kavos rinkinį, peržiūrėkite mūsų stilingų puodelių ir puodelių kolekciją. Nuo klasikinio dizaino iki modernios estetikos - rasite tobulą indą, kuriame galėsite stilingai mėgautis kava.

Severin kavos aparatų priedai sukurti taip, kad pagerintų jūsų kavos patirtį - nuo virimo iki patiekimo. Išnagrinėkite mūsų asortimentą šiandien ir pakelkite savo kavos ruošimo rutiną į naujas aukštumas.