Kepsnių peilių rinkinys GOURMET, 3 vnt., Wüsthof

Code: WU9675
Brand: WÜSTHOF
143 €
Pardavime (21 pcs)

Vokietijos gamintojo "Wüsthof" peilių rinkinį "Gourmet" sudaro 20 cm ilgio virėjo peilis "Gourmet", 16 cm ilgio peilis "Gourmet", 16 cm ilgio peilis "Gourmet" ir 12 cm ilgio peilis "Gourmet", skirtas daržovėms.

Detailed information

Product detailed description

POPIS

Vokietijos gamintojo "Wüsthof" peilių rinkinys "Gourmet" yra idealus pradinis rinkinys kiekvienam mėgėjui virėjui. Ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kurio kietumas 56-57 HRC, ir yra puikiai subalansuoti. Jie turi sintetines rankenas, pritvirtintas tvirtomis kniedėmis. Rinkinyje rasite:

  • universalus "Gourmet 4562/20" virėjo peilis su 20 cm ilgio ašmenimis, kuriuo galima pjaustyti, kapoti ar pjaustyti kubeliais įvairius maisto produktus
  • "Gourmet 4114/16" dešrų peilis su 16 cm ilgio ašmenimis, kuris pravers pjaustant jautieną arba lengvai pjaustant daržoves ar vaisius
  • universalus daržovių peilis "Gourmet 4045" su 12 cm ilgio ašmenimis, skirtas žolelėms, askaloniniams česnakams ar svogūnams pjaustyti ir smulkinti, taip pat daržovėms pjaustyti ir valyti

"Gourmet" serija yra geriausiai parduodama "Wüsthof" peilių serija. Nenuostabu - peilių šerdis yra visiškai metalinė, o jų ašmenys itin ilgaamžiai. Dėl puikių savybių "Gourmet" asortimentas net buvo apdovanotas JAV NSF kokybės ir higienos ženklu.

SPECIFIKACIJOS

Rinkinį sudaro:

1 x virėjo peilis su 20 cm ilgio ašmenimis

1 x 16 cm ilgio dešrų peilis su ašmenimis

1 x peilis daržovėms su 12 cm ilgio ašmenimis

Medžiaga: nerūdijantis plienas, sintetika

Garantija: 2 metai

Gamybos šalis: Vokietija

PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

plus

Peiliai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.

Peiliai puikiai subalansuoti.

Rankenų šerdis yra visiškai metalinė.

Geležtė itin ilgaamžė per visą geležtės ilgį.

Patogi ergonomiška rankena.

PRAKTINIAI PATARIMAI

Galima plauti indaplovėje:rekomenduojamepeiliusplauti rankomis tik šiltu muiluotu vandeniu. Plaunant indaplovėje, ašmenys neturi atsitrenkti į kitus stalo įrankius ar peilius.

Kad peiliai ilgai išliktų aštrūs, rekomenduojame įsigyti peilių galąstuvą arba galąstuvą. Laikykite peilius specialiuose peilių blokeliuose arba naudokite magnetinius peilių bėgelius, kad gerokai pailgintumėte jų tarnavimo laiką.

Additional parameters

Category: Peilių rinkiniai
Weight: 0.51 kg
Vnt. skaičius rinkinyje: 3 vnt.
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje
Produkto tipas: Peilių rinkinys
Margin: A
Su forma: Ne
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: