pagalvių užvalkalai

15 items total
Pagalvės užvalkalas SNOW 50 x 60 cm, Foonka
29 €
FOPC50X60SN
Pagalvės užvalkalas HAY 40 x 40 cm, Foonka
25 € –12 %
22 €
FOPC4040H
Pagalvės užvalkalas HAY 50 x 60 cm, Foonka
30 € –6 %
28 €
FOPC5060H
Pagalvės užvalkalas MOSS 50 x 60 cm, Foonka
29 €
FOPC50X60M
Pagalvės užvalkalas SNOW 40 x 40 cm, Foonka
26 €
FOPC40X40SN

Pagalvė užvalkalai - patirkite visada trokštamą komfortą

Kas yra pagalvės užvalkalas?

pagalvės užvalkalas yra dekoratyvinis elementas, kuris visų pirma naudojamas pagalvėms apsaugoti nuo dulkių ir kitų išorinių elementų bei pagerinti patalynės išvaizdą. Jis slysta per pagalvė.

Tinklalapyje Kulina, pagalvė galima įsigyti iš įvairių medžiagų, atspalvių, dizaino ir prekės ženklų, pvz Blomus ir Foonka, ir kartais jie parduodami kaip vieno ar dviejų pagalvė užvalkalų rinkinys kartu su lovos užvalkalais ir antklodėmis.

Kokia medžiaga geriausia pagalvė užvalkalams?

Šiandien pagalvė užvalkalams gaminti naudojamos kelios medžiagos, tačiau viena geriausių medžiagų pagalvė užvalkalams yra medvilnė. Dažnai naudojamas todėl, kad gerai jaučiasi ant odos, yra švelnus ir jį paprasta prižiūrėti.

Be to, medvilnė yra gana patvari ir lengvai valoma, o geriausia yra tai, kad galėsite rinktis iš daugybės modelių.

Pagalvė užvalkalus internetinėje Kulina parduotuvėje taip pat galima įsigyti iš sintetinių audinių, pavyzdžiui, poliesterio, dirbtinio pluošto, spandekso ir kt. Sintetinių audinių pagalvė užvalkalai yra įprastas pagalvė užvalkalų variantas, nes jie yra tvirti ir lengvai valomi. Sintetinio pluošto audiniai yra minkšti, o alergiškiems žmonėms, pavyzdžiui, sergantiems astma, egzema, rinitu ar jautriems dulkėms, geriau rinktis sintetinę patalynę.

Kaip dažnai turėtumėte keisti pagalvė užvalkalus, kad oda būtų sveika?

Nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir tokių veiksnių kaip higiena, alergijos ir odos būklė priklauso, kaip dažnai keisite pagalvė užvalkalus. Tačiau paprastai patariama keisti dangtelius kas vieną ar dvi savaites.

Reguliariai keisdami pagalvė užvalkalus skatinkite švarą, nes ilgainiui ant jų gali kauptis prakaitas, aliejai, negyvos odos ląstelės ir dulkės. Clean pagalvė užvalkalai gali padėti sumažinti alergenų ir kitų dirgiklių kiekį, o tai ypač naudinga alergiškiems ar jautrią odą turintiems žmonėms.

Jei turite problemų, pavyzdžiui, į aknę linkusią odą ar alergiją, užvalkalus pagalvė keiskite dažniau, pavyzdžiui, kas kelias dienas ar net kasdien, kad užtikrintumėte optimalią higieną ir sumažintumėte galimus dirgiklius.

Jei norite įsigyti kitų būtiniausių miegamojo reikmenų, peržiūrėkite mūsų siūlomą miegamojo patalynę, įskaitant patalynės užvalkalus, patalynės komplektus ar užtiesalus.