Bundt formos

31 items total
Bundt kepimo forma 22 cm, de Buyer
Sticker
31,65 € –17 %
26,20 €
DB470122
Bundt kepimo forma PUMPKIN, oranžinė, silikoninė, Lékué
Sticker
LKE1400100N02M017
Bund forma CHIFFON BUNDT, aukso spalvos, Nordic Ware
Sticker
59,40 €
NW87477
Bundt kepimo forma VINTAGE STAR, SILVER, Nordic Ware
Sticker
71,10 €
NW53137
Up
More products

Bunt keptuvės - ne tik jūsų Velykų stalui

Kam tinka keptuvės ir kodėl turėtumėte turėti tokią keptuvę?

Keptuves galite naudoti įvairiems kepimo ir virimo tikslams:

  • pyragai
  • želė desertai
  • pyragaičių krepšeliai
  • keksiukai
  • keksiukai
  • mėsos kepsnys

Kuo skiriasi ir kuo ypatingos keptuvės?

Kepimo skardos ypatybės išskiria jas iš kitų kepimo formų. Dėl rievėtų kraštų desertiniai kepiniai atrodo kur kas elegantiškiau ir viliojančiai, o dėl viduryje esančios skylės pyragai ne tik tolygiau iškepa, bet ir įgauna patrauklią keksiuko formą, suteikiančią begalę galimybių kūrybingai dekoruoti.

Kiek laiko užtrunka kepti keptuvėse?

Kepimas keptuvėje neužtrunka ilgiau nei įprastoje kepimo formoje, t. y. 50-60 minučių. Kai pamatysite, kad pyragas pradeda ruduoti ir sustingsta, įkiškite ir ištraukite dantų krapštuką, kad įsitikintumėte, ar pyragas iškepęs. Jei jis išryškėja lipnus, pyragas viduje dar žalias ir jį reikia kepti ilgiau, o jei išryškėja švarus, pyragas jau pagamintas ir jį reikia išimti iš orkaitės. Esant aukštesnei temperatūrai, pyragą galima iškepti greičiau (45 min.). Todėl visada jį stebėkite! Juk nenorite, kad visos jūsų pastangos nueitų perniek.

Kokių prekės ženklų keptuvės yra geriausios?

Svetainėje Kulina turime tik geriausių prekės ženklų gaminių, tarp kurių rasite legendinio amerikiečių prekės ženklo keptuves Nordic Ware arba ispanų gamintojo "Lekue".

Pateikimas svarbus ne mažiau nei skonis ir gaminimo technika. Jei jums niekada nesisekė gražiai pateikti desertą, kodėl gi nepabandžius Kulina keptuvės? Kiekvieną kartą garantuojame gerus rezultatus!

Keptuvėse kuklius naminius pyragus galima paversti egzotiškos išvaizdos, butiko vertais desertais. Ir kaip tikriausiai žinote iš patirties, pateikimas yra labai svarbus skonio receptoriams stimuliuoti. Pasipriešinimas nenaudingas. Gero apetito.

Turėdami namuose keptuvę, netrūks netikėtų idėjų. Viskas, ko reikia, tai šiek tiek meilės, atidumo, gero pyrago recepto ir desertinės keptuvės, kad magija taptų gyva.

Jei per savaitę mėgstate vaišinti savo šeimą, draugus ir svečius mažais naminiais skanėstais, neabejotinai pastebėsite, kad keptuvė yra patogus virtuvės įrankis. Jie panašūs į apvalią tortinę, tačiau turi daugiau patrauklių savybių.