Keptuvė nelipnia danga CONCEPT 24 cm, nerūdijantis plienas, WOLL
Code: WL524NCRelated products
Product detailed description
Svarbu! Gaminimas su WOLL indais yra kaip menas, kuris tinkamai naudojant atsidėkos geriausiais patiekalais. Todėl perskaitykite WOLL instrukcijas, kaip juos tinkamai naudoti, kurias rasite šio aprašymo pabaigoje. ↓↓↓
Nerūdijančio plieno nelipnios keptuvės Concept vokietiško prekės ženklo WOLL yra pagamintos iš aukštos kokybės 18/10 nerūdijančio plieno su daugiasluoksne sumuštinio dugnu ir praplatintais kraštais, kad būtų lengva išpilti be lašėjimo. Juos galima naudoti ant visų tipų kaitlenčių, įskaitant indukcines , taip pat kepti iki 200 °C temperatūros orkaitėje.
KeptuvėsConcept Jie pagaminti modernaus, patrauklaus dizaino ir aprūpinti sintetinėmis rankenomis, kurios labai gerai priglunda prie rankos. Dėl trijų sluoksnių nelimpančio "ILAG Ultimate" paviršiaus, pagaminto pagal šveicarišką technologiją, jos tinka ruošti subtilų maistą ir kepti su nedideliu kiekiu riebalų. ILAG populiari dėl puikių nepridegančių savybių, atsparumo įbrėžimams ir PFOA nebuvimo. Keptuvėms suteikiama 10 metų garantija dugno lygumui ir 2 metų garantija nepridegančiam paviršiui.
Keptuvių serijaConcept
- Kepimui ir kepimui su nedideliu kiekiu riebalų
- "ILAG Ultimate" nepridegantis paviršius - šveicariška technologija
- Pagamintas iš nerūdijančio plieno 18/10
- 5 mm pločio kapsulės daugiasluoksnis dugnas
- Tinka visų tipų kaitinimui, idealiai tinka indukcijai
- Ergonomiška rankena iš karščiui atsparaus plastiko
- Įrengta skylė pakabinti
- Galima naudoti kepimui iki 200 °C temperatūros orkaitėje
- Prailginti ratlankiai švariam pilstymui be lašų
- Lengva valyti, galima plauti indaplovėje
- Prekės ženklo logotipas ant keptuvės priekinės dalies
WOLL virtuvės įrankių naudojimo instrukcijos
„WOLL-Profi-Guss“ indai labai greitai įkaista, todėl kepant svarbu laikytis tinkamos temperatūros.
Kai kepate ar troškinate su riebalais ar aliejumi, „WOLL-Profi-Guss“ indus gerai įkaitinkite:
- Tuščią „WOLL-Profi-Guss“ indą trumpai įkaitinkite aukščiausiu režimu. Aukštos kokybės dugnas įkaista labai greitai ir tolygiai.
- Laiku sumažinkite temperatūrą iki norimos ir sudėkite riebalus arba aliejų bei kepimo ingredientus.
- Atlikite bandymą su puodu: norėdami įsitikinti, kad riebalų ar aliejaus temperatūra yra tinkama, laikykite sausą medinio puodo rankeną riebaluose. Jei aplink jį susidaro maži burbuliukai, riebalai yra pakankamai karšti. Neturėtumėte pradėti rūkyti nuo riebalų, nes tada jie pradeda degti.
Dėl aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus WOLL-Profi-Guss indai taip pat puikiai tinka kepti mėsą be riebalų, pavyzdžiui, dėl aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus:
- Kepdami mėsą be riebalų, įkaitinkite WOLL-Profi-Guss indus maždaug 2 1⁄2 minutės ant aukščiausio nustatymo. Patikrinkite, ar keptuvė tinkamai įkaitusi: drėgnu pirštu į ją įlašinkite kelis lašus vandens - jei lašai "šoka" ant dugno, keptuvė yra tinkamos temperatūros; jei lašai tuoj pat išnyksta, vadinasi, WOLL-Profi-Guss jau per karšta.
- Dabar šilumos sąnaudas galite sumažinti maždaug trečdaliu.
- Prieš gaminant mėsa turi būti kambario temperatūros.
- Dabar sudėkite mėsą į WOLL-Profi-Guss indą - iš pradžių mėsa prie jo šiek tiek prilips.
- Kai jis šiek tiek atlaisvėja nuo dugno, apverskite jį ir kepkite iš kitos pusės.
- Tada mėsą kepkite arba skrudinkite, kol ji taps pageidaujamo minkštumo. Kruvinas: mėsa nesipriešina spaudžiant; vidutiniškai iškeptas: nedidelis pasipriešinimas; iškeptas: mėsa vos lankstosi spaudžiant.
- Po kepimo leiskite mėsai pailsėti 90 °C temperatūros orkaitėje apie 5 minutes.
Additional parameters
| Category: | Titano keptuvės |
|---|---|
| Weight: | 1.03 kg |
| EAN: | 4054359003621 |
| Dydis: | 24 cm |
| Vnt. skaičius rinkinyje: | 1 ks |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje, Galima naudoti orkaitėje, Galima naudoti ant indukcinės viryklės, Be PFOA |
| Produkto tipas: | Universali keptuvė |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Spalva: | Sidarbrinė |
| Kolekcija: | WOLL Concept |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimali orkaitės temperatūra °C: | 200 |
| Garantija (metai): | 2 |
| Neprideganti: | Nelipni danga |
| Prekės ženklo kilmė: | Vokietija |
| Svorio kategorija: | Lengvas (0–1,2 kg) |
| Rankenos medžiaga: | Plastikinė rankena |
| Gamybos šalis: | Vokietija |
| Paviršiaus apdaila: | Titano danga |
| Šilumos laidumas: | Laipsniškas įkaitimas (2 - 4 min.) |
| Viryklės tipas: | Visi tipai |
| Dubens forma: | Apvalus |
Be the first who will post an article to this item!