Mėlyna kolekcija Revol

7 items total
Desertinė lėkštė EQUINOXE 24 cm, mėlyna, REVOL RV650432
Espreso puodelis NO.W 80 ml, mėlynas, REVOL
25 €
RV654629
Puodelis NO.W 200 ml, mėlynas, REVOL
18 €
RV654632

Mėlynos spalvos Revol porcelianas atspindi elegancijos ir rafinuotumo esmę. Ši žavi kolekcija be vargo pagerina jūsų valgymo patirtį, todėl taps išskirtiniu jūsų indų ansamblio papildymu.

Kiekvienas Revol mėlynos spalvos porceliano gaminys yra kruopščiai pagamintas laikantis aukščiausių kokybės ir meistriškumo standartų. Šis įsipareigojimas užtikrina, kad jūsų kolekcija ne tik atrodys išskirtinai, bet ir atlaikys laiko išbandymą, tapdama brangia jūsų valgymo tradicijų dalimi.

Giedras mėlynas šios kolekcijos atspalvis skleidžia ramybės ir stiliaus pojūtį. Nesvarbu, ar rengiate oficialią vakarienę, ar mėgaujatės laisvalaikiu, mėlynos spalvos Revol porcelianas savo nesenstančiu žavesiu sukuria sąlygas įsimintinoms valgymo akimirkoms.

Šioje kolekcijoje rasite įvairių variantų - nuo vakarienės lėkščių ir dubenėlių makaronams iki arbatos puodelių ir lėkščių. Maišykite ir derinkite, kad sukurtumėte asmeninį valgomojo rinkinį, atspindintį jūsų unikalų skonį, arba rinkitės suderintus rinkinius, kad atrodytumėte harmoningai.

Mėlynojo Revol porceliano valymas ir priežiūra nereikalauja jokių pastangų. Lygų, dėmėms atsparų paviršių lengva valyti, todėl jūsų indai išliks nepriekaištingi net ir reguliariai juos naudojant.

Nesvarbu, ar esate patyręs pramogautojas, norintis padaryti įspūdį svečiams, ar vertinantis gerą meistriškumą, mėlynos spalvos Revol porcelianas yra šiuolaikiškas ir universalus pasirinkimas. Dėl nepriekaištingo dizaino, ilgaamžiškumo ir raminančios estetikos šis indas yra būtinas jūsų valgomojo kolekcijos priedas.