Kreminė KitchenAid kolekcija

19 items total
Virtuvinis maisto kombainas ARTISAN, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFP1644EAC
Mikseris su stovu ARTISAN MINI 3,3 l, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KSM3311XEAC
Stalinis trintuvas Artisan K400, kreminės spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KSB4026EAC
Kavamalė 5KCG8433EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
347,40 €
KA5KCG8433EAC
Maisto kombainas 5KFP1319 3,1 l, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFP1319EAC
Virtuvės kombainas 5KFP0921EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFP0921EAC
Rankinis mikseris 5KHM9212EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KHM9212EAC
Maisto smulkintuvas 5KFC0516, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFC0516EAC
Rankinis mikseris 5KHMB732EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KHMB732EAC
Skrudintuvas, 2 riekelių, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KMT221EAC
Elektrinis virdulys 1,25 l, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
127,70 €
KA5KEK1222EAC

Pristatome elegantišką "KitchenAid" kreminę kolekciją - rafinuotumo ir kulinarinių naujovių harmoniją. Mūsų apgalvotai parinktas nesenstantis kreminės spalvos virtuvės reikmenų asortimentas yra kruopščiai sukurtas taip, kad lavintų ne tik jūsų kulinarinius įgūdžius, bet ir estetinį virtuvės patrauklumą. Atraskite tobulą funkcionalumo ir elegancijos derinį, kurį "KitchenAid" kreminė kolekcija suteikia jūsų kulinariniam prieglobsčiui.

Į "KitchenAid" kreminę kolekciją, sukurtą skiriant kruopštų dėmesį detalėms, įeina įvairūs virtuvės prietaisai ir priedai, kurių kiekvienas kruopščiai sukurtas taip, kad sklandžiai įsilietų į jūsų kulinarinę kasdienybę. Nuo virtuvės kombainų ir skrudintuvų iki kavos virimo aparatų - kiekvienas gaminys liudija "KitchenAid" įsipareigojimą užtikrinti neprilygstamą našumą ir ilgalaikį dizainą.

Kreminė, klasikinė apdaila suteikia jūsų virtuvės interjerui nesenstančio grožio, sukurdama patrauklią ir įkvepiančią atmosferą. Nesvarbu, ar esate patyręs virėjas, ar entuziastingas namų šeimininkas, mūsų kolekcijoje rasite įvairių variantų, pritaikytų jūsų poreikiams ir pageidavimams.

Patobulinkite savo kepimo įgūdžius naudodami "KitchenAid" kultinį elegantiško kreminio atspalvio virtuvinį kombainą, nepriekaištingai derinantį galingą našumą ir nesenstančią estetiką. Ruoškite skanius kokteilius ir sriubas su mūsų kreminės spalvos maišytuvais, puikiai papildančiais jūsų virtuvės dizainą. Pradėkite rytus su tobulai paskrudintais duonos gabalėliais iš mūsų kreminės spalvos skrudintuvų ir mėgaukitės mėgstama kava, paruošta mūsų kreminės spalvos kavos aparatais, skleidžiančiais prabangos pojūtį.

Šiandien susipažinkite su "KitchenAid" kreminės spalvos kolekcija ir pamatysite, kaip šie virtuvės reikmenys gali paversti jūsų virtuvę jaukia ir efektyvia oaze. Pagerinkite savo kulinarinę kelionę su neblėstančiu "KitchenAid" grožiu ir galia, kur kreminė yra ne tik spalva, bet ir gero skonio, kokybės ir meistriškumo simbolis.