67 items total
Malkų dėtuvė TOBAGO 89 cm, juodos spalvos, plienas, Philippi PHP203018
Betliejus BETHLEHEM 37 cm, medis / nerūdijantis plienas, Philippi PHP105039
Kalėdinė figūrėlė HAPPY ETERNITY BABY balta, Alessi ALAGJ01W
Up
More products

Kalėdos - pajuskite šventinę nuotaiką su mūsų įspūdingais kalėdiniais produktais

Kuo Kalėdos tokios ypatingos?

Kalėdos yra krikščioniška šventė, per kurią švenčiamas Jėzaus Kristaus gimimas ir kuri yra visame pasaulyje pripažinta šventė, o krikščionys visoje šalyje ją švenčia su meile ir džiaugsmu.

Kalėdas švenčia ir krikščionys, ir nekrikščionys, nors daugeliui nekrikščionių ši šventė yra labiau kultūrinė, o ne religinė šventė. Taip gali būti todėl, kad per šventes akcentuojamas dovanų teikimas ir laiko praleidimas su artimaisiais, o abu šie dalykai yra prieinami daugeliui žmonių. Daugybė tradicijų, pavyzdžiui, prakartėlių rodymas, Kalėdų Senelio atvykimas ir Kalėdų eglutės, yra šventinio laikotarpio dalis. Visame pasaulyje krikščionys švenčia Kalėdas kaip pagrindinę šventę.

Geriausios kalėdinio dekoravimo idėjos?

Galite lengvai sukurti nuostabias šventines vietas, naudodami keletą kalėdinio dekoravimo produktų iš mūsų internetinės Kulina parduotuvės. Toliau pateikiamos kelios paprastos idėjos:

  • Pastatyti Kalėdų eglutę

Paprasčiausias ir greičiausias būdas suteikti namams šventiškumo - tai padaryti. Akivaizdžiausias būdas švęsti šį metų laiką, nepriklausomai nuo stiliaus ar dydžio, yra pastatyti namuose kalėdinę eglutę ir kitus dekoratyvinius akcentus, pavyzdžiui, kalėdinius rutulius.

  • Pakabinkite kalėdinį vainiką

Vainikus galima pastatyti priešais duris ir jais pasitikti svečius bei lankytojus, be to, jie gražiai atrodo ir viduje, todėl yra smagus ir paprastas būdas suteikti namams šventinės nuotaikos.

  • Uždekite kelias žvakes

Šiltas ir viliojančias žiemos dienas gali puikiai priminti apšvietimas. Žvakės, derinamos su elegantiškais kalėdiniais indais, gražiai atrodo kaip stalo puošmenos.

  • Supakuokite dovanas

Jūsų šventinės dekoracijos suteiks papildomo įspūdžio, kai pridėsite kalėdinių dovanų ir padėsite jas po eglute.

Kur galima įsigyti geriausių kalėdinių prekių?

Jei ieškojote geriausių vietų, kur galėtumėte laikyti savo kalėdinius daiktus, dabar esate tinkamoje vietoje. Kad apsipirkimas vyktų sklandžiai, suskirstėme kalėdinius gaminius į tris kategorijas: kalėdiniai indai, kalėdinės dekoracijos ir kalėdinė tekstilė. Juos kruopščiai atrinkome iš geriausių gamintojų, pvz Kähler, Alessi, Philippi, ir Rosendahl.