Kalėdinės dekoracijos

47 items total
Malkų dėtuvė TOBAGO 89 cm, juodos spalvos, plienas, Philippi PHP203018
Betliejus BETHLEHEM 37 cm, medis / nerūdijantis plienas, Philippi PHP105039
Kalėdinė figūrėlė HAPPY ETERNITY BABY balta, Alessi ALAGJ01W
Porcelianinis lopšys PRESEPE Alessi 6 vnt., aukso spalvos ALAMGI10GD
Malkų stovas TOBAGO 47 cm, juodos spalvos, plieninis, Philippi PHP203017
Kalėdinės eglutės dekoracija SAN BAMBINO balta, Alessi ALMJ166
Burbulas kalėdinei eglutei HAMMERSHOI 2021 baltas, Kähler KHL693247
Up
More products

Kalėdinės dekoracijos - paverskite savo namus žiemos stebuklų šalimi

Kokių rūšių kalėdinių dekoracijų galima rasti svetainėje Kulina?

SąvokaKalėdinė dekoracijareiškia įvairius papuošalus, naudojamus švenčių laikotarpiu, ypač per Kalėdas. Kulina, siūlome specialių prekių, skirtų visiems namams papuošti ir jūsų šeimos akims nušviesti, iš tokių žinomų prekių ženklų kaip Alessi, Kähler ir Rosendahl.

Mūsų gaminių kolekcija gali jus įkvėpti, pasiūlyti įdomių Kalėdinė dekoracija idėjų ir padėti sukurti savitą žiemos stebuklų šalį, kuria galės mėgautis visa šeima.

 • Kalėdų eglutės papuošalai - kalėdinis papuošalas - tai mažas papuošalas, kuris kabinamas ant Kalėdų eglutės papuošti. Jie būna įvairių formų, dydžių ir spalvų, dažnai pagaminti iš stiklo arba lydinio. Vieni jų yra įprasti, pavyzdžiui, varpeliai, žvaigždutės ir rutuliukai, kiti - unikalesni ir kūrybiškesni.
 • Kalėdų statulėlės - Kalėdų statulėlės - tai maži daiktai, kuriais šventiniu laikotarpiu puošiami namai. Jie būna įvairių dydžių ir formų, pvz., Kalėdų Senelio, backpiuperio, angelo ir kt.
 • Žvakidės - peržiūrėkite mūsų žvakidžių pasirinkimą ir išsirinkite tas, kurios geriausiai papildys jūsų kalėdinį dekorą

Kaip papuošti Kalėdų eglutę kaip profesionalas?

Kalėdų eglutę galima papuošti įvairiais būdais. Vieni naudoja temą ir spalvų schemą, kad sukurtų rafinuotą, elegantišką medį, o kiti naudoja ryškias spalvas ir nesuderintas dekoracijas, kad sukurtų labiau įprastą medį.

Prieš tai rekomenduojame įjungti šviesas, kad galėtumėte neskubėti jų išdėstyti ir tinkamai paskirstyti. Venkite šviestuvų grupėmis, stenkitės, kad jie būtų išdėstyti kuo tolygiau, ir kiek įmanoma geriau paslėpkite laidus.

Antra, nepamirškite, kad jūsų eglutė nebūtinai turi atrodyti tam tikru būdu ar būti profesionaliai papuošta, kad būtų linksma. Svarbiausia rasti jums ir jūsų namams tinkantį stilių, kuris sudarytų Kalėdų įspūdį.

Kaip galite papuošti namus Kalėdoms?

Puošti namus Kalėdoms - puikus būdas pajusti šventinę dvasią ir sukurti šiltą bei šventišką atmosferą. Pateikiame keletą idėjų, padėsiančių papuošti namus Kalėdoms:

 • Kalėdų eglutė: Kalėdų eglutė gali būti puošiama lemputėmis, ornamentais, girliandomis ir eglutės papuošalu. Pasirinkite spalvinę gamą, kuri papildytų jūsų namų interjerą.

 • Vainikus: Pakabinkite vainikus ant lauko durų ir visuose namuose. Galite naudoti tradicinius visžalių medžių vainikus arba išradingai pinti vainikus iš kitų medžiagų, pavyzdžiui, ornamentų, kankorėžių ar net džiovintų vaisių.

 • Girliandos ir girliandos: Girliandomis ir girliandomis apjuoskite turėklus, židinius ir palanges. Galite pridėti lempučių, ornamentų ar kaspinų, kad jie atrodytų šventiškai.

 • Šviesos: Žibintai gali būti pritvirtinti prie namo išorės, palei tvorą arba ant medžių ir krūmų. Viduje ant eglutės, palei lentynas ir aplink duris pritvirtinkite lemputes.

 • Kojinės: Kojines pakabinkite prie židinio arba tam skirtoje vietoje. Pritaikykite juos kiekvienam šeimos nariui.

 • Žvakės: Žvakės dekoratyviniuose laikikliuose sukuria šiltą atmosferą. Pagalvokite apie kvapnias žvakes, primenančias Kalėdų kvapus, pavyzdžiui, cinamono, pušų ar imbierinių meduolių.

 • Stalo nustatymai: Staltiesės, pietų stalas , servetėlės ir indai. Naudokite centrines puošmenas, pavyzdžiui, šventines gėlių kompozicijas arba žvakes.

 • Židinio dekoras: Papuoškite židinio židinį girliandomis, kojinėmis ir sezoninėmis dekoracijomis. Taip pat galite pastatyti šventinį akcentą, pavyzdžiui, vainiką ar dekoratyvinę vėliavą.

 • Riešutai ir figūrėlės: Į savo dekorą įtraukite riešutines, Kalėdų senelio figūrėles, sniego gaublius ir kitas dekoratyvines kalėdines figūrėles.

 • Lauko dekoras: Nepamirškite lauko erdvių. Kieme pakabinkite lauko žibintus, išdėliokite pripučiamas dekoracijas, pastatykite šviečiančius elnius ar sniego senukus.

 • Langų dekoras: Papuoškite langus švenčių tematikos langų lipdiniais, vainikais ar žibintais, kad vaizdas iš vidaus ir iš lauko būtų linksmas.

 • Prieangis arba įėjimas: Prie verandos ar įėjimo į namą pastatykite vazoninių visžalių augalų, vainikų ir šventinių kilimėlių, kad galėtumėte pasitikti svečius.

 • Ornamentai: Ornamentus pakabinkite ant šviestuvų, užuolaidų strypų ar net ant augalų šakų, kad šventinė nuotaika pasklistų po visus namus.

 • Šventinė patalynė: Iškeiskite įprastą patalynę į šventinę, kad miegamuosiuose sukurtumėte jaukią atmosferą.

 • Laiptų dekoras: Apvyniokite girliandomis laiptų turėklus ir pridėkite lankų, ornamentų ar kaspinų.

 • "Pasidaryk pats" amatai: Sukurkite savo kalėdines dekoracijas su "pasidaryk pats" rankdarbiais, pvz., naminiais papuošalais, popierinėmis snaigėmis ir švenčių temomis sukurtais meno dirbiniais.

 • Advento kalendorius: Advento kalendorių: į savo interjerą įtraukite tradicinį ar modernų advento kalendorių, kad galėtumėte skaičiuoti dienas iki Kalėdų.

Atminkite, kad sėkmingo Kalėdų dekoravimo raktas - tai savo asmeninio stiliaus ir pomėgių pritaikymas. Nesvarbu, ar norite klasikinio, kaimiško, modernaus, ar įmantraus stiliaus, tikslas - sukurti šventinę aplinką, kuri suteiktų džiaugsmo ir šventinės nuotaikos jūsų namams.

Kad pajustumėte visą šventinę nuotaiką, taip pat galite įsigyti kitų Kalėdinė dekoracija , pavyzdžiui, kalėdinių indų ir kalėdinių tekstilės gaminių.