Indas Blomus

23 items total
Arbatos puodelis SABLO 250 ml, Blomus
11,17 €
BM64114
Arbatinis puodelis PILAR 250 ml, chaki, Blomus
9,69 €
BM63713
Arbatos puodelis PILAR 250 ml, kreminis, Blomus
9,69 €
BM63702
Arbatos puodelis PILAR 250 ml, šviesiai pilka, Blomus BM63724
Arbatinis puodelis RO, šiltai pilka spalva, Blomus BM64029
Arbatos puodelis RO, šviesiai pilkas, Blomus
9 €
BM64049

Aptikite Blomus stilingus ir funkcionalius puodelius. Pakelkite savo kasdienį kavos arbatos ritualą į naują lygį su šiais aukštos kokybės ir moderniais dizainais.

Blomus siūlo plačią puodelių kolekciją, kurioje harmoningai derinamas forma ir funkcija. Kiekvienas puodelis gaminamas su dėmesiu į detalės, naudojant aukštos kokybės medžiagas, užtikrinančias ilgaamžiškumą ir šilumos išlaikymą. Nesvarbu, ar jums patinka klasikinė keramikos puodelis, ar eleganti nerūdijančio plieno dizainas, Blomus turi puodelį, atitinkantį jūsų stilių.

Mėgaukitės savo mėgstamais karštais gėrimais su stiliumi šiuose nuosekliai suprojektuotuose puodeliuose. Ergonomiški rankenėlės užtikrina patogų laikymąsi, o subalansuotas dizainas pagerina gėrimo patirtį. Pasirinkę iš įvairių dydžių ir talpų, galite rasti puikų puodelį, atitinkantį jūsų mėgstamą dozę.

Šie puodeliai ne tik praktiški ir funkcionalūs, bet ir suteikia elegancijos jūsų stalui ar virtuvei. Blomus puodeliai su savo švariomis linijomis ir modernia estetika yra universalus pasirinkimas bet kuriam interjero stiliui.

Investuokite į kokybę ir stilių su Blomus puodeliais ir pakelkite savo kasdienį kavos arbatos malonumą. Atraskite kolekciją ir raskite puikų puodelį, kuris padidins gėrimo malonumą.