Česnakų spaustukas HELIX, žalias, Joseph Joseph

Code: JS20102
19 €
Pardavime (10 pcs)

Projektavimo iššūkis Joseph Joseph: spaudimas nenaudojant brutalios jėgos

Detailed information

Product detailed description

Projektavimo iššūkis Joseph Joseph: spaudimas nenaudojant brutalios jėgos

Sprendimas: ergonomiški "Helix" presai

Dauguma rankinių presų veikia vertikaliai žemyn veikiančios jėgos principu. Stebina tai, kad " Helix" presų atveju jėga yra horizontali. Dėl unikalaus sukamojo judesio veikianti jėga daug kartų padidėja, todėl dirbti beveik nesunku. Dviejų dalių nerūdijančiojo plieno ir nailono presas yra išardomas, kad būtų lengva valyti. Serijoje yra bulvių, citrusinių vaisių ir česnakų presai.

  • "Helix" ergonomiški horizontalūs presai
  • Nerūdijančio plieno funkcinė dalis, užtikrinanti maksimalią higieną
  • Spalvinga tvirta nailono rankena yra tvirta ir stabili
  • Galima plauti indaplovėje

Rankiniu česnakų presu vienu metu galima apdoroti kelias česnako skilteles. Naudojimas paprastas, tereikia įdėti nuluptą česnaką, tada uždėti viršutinę dalį ir ją įsukti. Greitai pamėgsite naujovišką spaudimo būdą dėl jo patogumo.

Nuo 2003 m. "Joseph Joseph" ir jų dizaineriai siekia atnaujinti įprastas virtuvės pagalbines priemones. Broliai Ričardas ir Antonijus Džozefai nusprendė savo patirtį, įgytą studijuojant gaminių dizainą, perkelti į savo verslą. Jų entuziazmas diegti naujoves kiekvieną sezoną atneša naujų gaminių ir patrauklių spalvų gamą. Kiekvienas atskiras gaminys - tai rezultatas, kurį kuriant siekta maksimaliai padidinti funkcionalumą, saugumą ir vizualinį patrauklumą. Sukurti gaminiai įkvepia entuziazmą ir džiugina ne tik žaismingu dizainu, bet ir stebėtinu praktiškumu, kuris patiks nuo pat pirmojo naudojimo. "Joseph Joseph" ne tik laimi visose srityse tarp klientų daugiau nei 100 šalių, bet ir kasmet pelno daugybę apdovanojimų ir nominacijų už dizainą ir naujoves. Dideli virtuvės gaminių pardavimai ir populiarumas leido dizaineriams atkreipti dėmesį ne tik į stalviršį, bet ir į žemiau jo esantį atliekų ir valymo segmentą. Todėl dabar klientai gali mėgautis ne tik dizainerių sukurtais virtuvės reikmenimis, bet ir visapusišku, kintamu ir pažangiu atliekų tvarkymo ir perdirbimo sprendimu, kuris puikiai dera prie šiuolaikinio gyvenimo būdo. taigi, Joseph Joseph - tai ne tik aukščiausios kokybės ir dizaino garantija, bet ir galimybė pakeisti savo gyvenimo būdą

Additional parameters

Category: Česnakų spaustuvas
Weight: 0.18 kg
Produkto tipas: Viertuvės reikmenys
Spalva: Žalia
Kolekcija: Joseph Joseph Helix
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: