Česnakų spaustuvas

8 items total

Česnakų presai - lengvesnis česnakų paruošimas

Kas yra česnakų presas?

Česnakų spaustuvė naudojama žaliam česnakui išspausti pro mažas poras ir taip pagaminti maltą česnaką. Naudodami česnakų presą galite sutaupyti daug laiko , užuot kruopščiai peiliu smulkinę kiekvieną česnako skiltelę.

Mūsų svetainėje galite rinktis iš įvairių aukštos kokybės česnakų presų, kuriuos gamina patikimi gamintojai, pvz WMF arba Joseph Joseph.

Iš kokios medžiagos geriausia gaminti česnakų presą?

Ideali česnakų spaustuvų medžiaga paprastai priklauso nuo asmeninio pasirinkimo ir nuo to, ko ieškote česnakų spaustuvui. Toliau pateikiamas tipiškų česnakų presų medžiagų sąrašas ir kai kurie jų privalumai:

Nerūdijantis plienas: Nerūdijantis plienas yra geriausia česnakų spaustuvų medžiaga dėl savo tvirtumo, paprasto valymo ir nereagavimo į maistą. Jis taip pat atsparus rūdims ir tinkamas plauti indaplovėje.

Aliuminis: Aliuminis nereaguoja su maisto produktais, yra lengvas ir atsparus rūdims. Jis gali būti anoduotas, kad būtų ilgaamžiškesnis, ir dažnai yra pigesnis nei nerūdijantis plienas.

Plastmasė: Plastikiniai česnakų spaustuvai yra lengvi ir paprastai pigesni nei kitų medžiagų. Jų būna įvairių spalvų, o valyti jas labai paprasta.

Ar česnakų presai iš tikrųjų veikia?

Taip, česnakų presas atlieka visą darbą už jus. Per mažytes poras jis išspaudžia žalią česnaką ir pagamina maltą česnaką. Česnakų skiltelių net nereikia nulupti prieš jas sutrinant česnakų spaustuvėje.

Ar geriau česnakus smulkinti, ar naudoti česnakų presą?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo jūsų konkrečių pageidavimų ir ruošiamo patiekalo.

Pjaustydami česnaką peiliu, pavyzdžiui, virtuviniu ar "Santoku" peiliu, galite reguliuoti gabalėlių dydį ir patiekalui suteikti tekstūros, o tai yra privalumas. Taip pat galite tobulinti savo peilio naudojimo įgūdžius rankomis pjaustydami česnakus.

Kita vertus, česnakų spaustuvą naudoti greičiau ir paprasčiau (ypač jei naudojate daug česnakų), be to, juo galima smulkiau susmulkinti česnakus ir tolygiau naudoti visame recepte. Jei ruošiate padažą ar užtepėlę arba ieškote švelnesnio česnakų skonio, šis česnakas gali būti nepaprastai naudingas.

Jei nemėgstate česnakų kvapo ant rankų, taip pat galite išbandyti mūsų nerūdijančio plieno muilo rankų kvapų šalinimo priemonių kolekciją.