Duonos peilis Zwilling

3 items total
Duonos peilis FOUR STAR 20 cm, Zwilling
102 € –11 %
90 €
ZW31076201
Konditerinis peilis TWIN GRIP 11 cm, Zwilling
15 €
ZW38726110
Duonos peilis FIVE STAR 20 cm, Zwilling
109 € –12 %
95 €
ZW30046201

✓ "Zwilling Premium" konditerijos peiliai
✓ Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas ir itin aštrūs ašmenys
✓ Peiliai tiek namų virėjams, tiek profesionalams
✓ Vokiškas prekės ženklas "Zwilling" - tradicijos ir inovacijos

Aukščiausios kokybės "Zwilling" prekės ženklas didžiuojasi aukštos kokybės dantytais peiliais, kurie gamyboje grūdinami šaltyje naudojant FRIODUR® technologiją, kad būtų kietesni, tvirtesni ir atsparesni korozijai. Ergonomiškos rankenos pagamintos iš aukštos kokybės sintetinės medžiagos su nerūdijančio plieno aplikacijomis.

ZWILLING J. A. Henckels yra vienas iš seniausių Vokietijos prekės ženklų pasaulyje. Nuo 1731 m. jis gamina aukščiausios kokybės gaminius iš geriausių medžiagų. Ji ypač specializuojasi peilių gamyboje, naudodama daugybę naujoviškų ir modernių procesų, pavyzdžiui, FRIODUR® plieno grūdinimo metodą. Tačiau prekės ženklo asortimente yra ir daug kitų aukštos kokybės gaminių, pavyzdžiui, stalo įrankių, nerūdijančio plieno indų, keptuvių, virtuvės reikmenų ir peilių priedų.

Atraskite "Zwilling" konditerijos peilių pasaulį, kuriame tikslumas dera su universalumu. Mūsų kolekcijoje rasite įvairiausių aukštos kokybės duonos peilių, kurie būtini kiekvienoje virtuvėje.

"Zwilling" duonos peiliai garsėja išskirtiniu meistriškumu ir našumu. Šie peiliai be vargo pjausto traškius kepinius ir minkštus kepinius, kaskart užtikrindami tobulas riekeles.

Rinkitės iš įvairių dydžių ir dizainų, kad atitiktų jūsų kulinarinius poreikius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar jums reikia klasikinio dantyto duonos peilio, ar modernaus, elegantiško varianto, turime puikų įrankį jūsų virtuvei.

Ergonomiškos "Zwilling" duonos peilių rankenos užtikrina patogumą ir kontrolę, todėl pjaustyti duoną tampa paprasta. Turėdami šiuos peilius, lengvai sukursite kepimo vertas riekes.

Investuokite į tai, kas geriausia jūsų virtuvei, ir pagerinkite duonos pjaustymo patirtį. Tiek profesionalūs kepėjai, tiek namų virėjai pasitiki "Zwilling" duonos peiliais dėl jų aukščiausios kokybės ir našumo.

Atnaujinkite savo virtuvės reikmenis ir jau šiandien susipažinkite su "Zwilling" duonos peilių kolekcija. Atraskite tobulą peilį, kuris padės jums puikiai supjaustyti duoną sumuštiniams, skrebučiams ir kt.