Rašomojo stalo lempos

15 items total
Stalinis šviestuvas CUT & PASTE 58 cm, juodai balta, Seletti SLT15190
Stalinė lempa STAGE S, LED, balta, Blomus
229 €
BM66180
Stalinė lempa STAGE S, LED, šiltai pilka, Blomus
229 €
BM66182
Stalinė lempa STAGE S, LED, taupe, Blomus
229 €
BM66181
Stalinė lempa ACORN 21 cm, LED, pilka, plastikinė, Eva Solo
New
ES720001501

Stalinės lempos - apšvieskite savo darbo vietą

Kas yra stalinė lempa?

stalinė lempa - tai nešiojamasis stalinis šviestuvas, kuris dedamas ant stalo arba stalo, kad būtų tikslingai apšviestas atliekant tokias užduotis, kaip darbas kompiuteriu, skaitymas, rašymas, braižymas, rankdarbiai, buhalterija, siuvimas, mezgimas ir dažymas. Juose taip pat galima reguliuoti apšvietimą, kad būtų užtikrintas užduoties matomumas ir ergonominis patogumas.

Kulina, mes siūlome įvairių stilių, dydžių, medžiagų ir prekių ženklų stalines lempas, pvz Fritz Hansen, Blomus ir Seletti, todėl lengva rasti idealiai jūsų erdvę papildantį šviestuvą.

Į ką atsižvelgti renkantis stalinė lempa?

  • Apšvietimo tipas ir intensyvumas: Nuspręskite, kokio tipo apšvietimo jums reikia: aplinkos, užduočių ar akcentinio apšvietimo. Rinkitės stalinė lempa su reguliuojamo ryškumo lygiais arba reguliuojamo apšvietimo galimybėmis, kad galėtumėte reguliuoti šviesos intensyvumą.

  • Apšvietimo kryptis ir kampas: Pasirinkite stalinė lempa su reguliuojama rankena arba kakleliu, kad galėtumėte nukreipti šviesą tiksliai ten, kur reikia. Apsvarstykite galimybę rinktis šviestuvą su pasukimo arba sukimo funkcija, kad galėtumėte lengvai keisti šviesos kampą.

  • Lemputės tipas ir suderinamumas: Patikrinkite, kokio tipo lemputė naudojama (LED, CFL, kaitrinė), ir įsitikinkite, kad ji atitinka pageidaujamą spalvų temperatūrą ir energijos vartojimo efektyvumą. Įsitikinkite, kad lempos lemputės tipas yra lengvai prieinamas ir keičiamas.

  • Spalvų temperatūra: Kelvinais matuojama šviesos spalvinė temperatūra (matuojama Kelvinais), tinkanti jūsų užduočiai. Šiltesni tonai (apie 2700-3000K) yra jaukūs, o vėsesni tonai (apie 5000K) labiau primena dienos šviesą ir tinka užduotims atlikti.

  • Dydis ir proporcijos: Pasirinkite tokį šviestuvo dydį, kuris atitiktų jūsų darbo stalo erdvę ir nebūtų per didelis ar per mažas. Įsitikinkite, kad lempos aukštis ir pasiekiamumas atitinka jūsų darbo vietą ir užduotis, kurias atliksite.

  • Reguliuojamumas ir lankstumas: Ieškokite šviestuvo su reguliuojamomis funkcijomis, pvz., lanksčiu kakleliu, besisukančia galvute ar ištiesiama rankena, kad galėtumėte pritaikyti šviesos kryptį ir aprėptį.

  • Medžiagos ir estetika: Pasirinkite šviestuvą, kuris derėtų prie jūsų darbo vietos dekoro ir stiliaus. Atsižvelkite į šviestuvo konstrukcines medžiagas ir apdailą, kad jos būtų patvarios ir atitiktų jūsų estetiką.

  • Maitinimo šaltinis: Apsispręskite, ar norite stalinė lempa su laidu, ar belaidės, kuri naudoja baterijas arba yra įkraunama.

  • Energijos vartojimo efektyvumas: Rinkitės LED stalines lempas, nes jos efektyviai naudoja energiją ir užtikrina ilgalaikį apšvietimą.

Atidžiai apsvarstę šiuos veiksnius galite rasti stalinė lempa , kuris atitiktų jūsų apšvietimo poreikius, pagerintų jūsų darbo vietą ir prisidėtų prie patogios ir produktyvios aplinkos kūrimo.

Ar LED stalinė lempa yra naudinga akims?

Taip, visuotinai pripažinta, kad LED stalinės lempos puikiai veikia akis. Tradicinės lemputės skleidžia daugiau šilumos, o tai gali sukelti akių nuovargį ir įtampą. Be to, jie skleidžia geresnės kokybės šviesą, panašesnę į tiesioginę saulės šviesą, todėl gali sumažėti galvos skausmo ir akių įtampos tikimybė. Mūsų LED stalinės lempos taip pat turi pritemdymo ir reguliuojamo ryškumo nustatymus, todėl galite reguliuoti apšvietimą pagal savo poreikius ir norus. Apskritai, jei norite sumažinti akių įtampą ir padidinti komfortą dirbant prie darbo stalo, rekomenduojame įsigyti bet kurią iš mūsų LED stalinių lempų.

Būtinai apžiūrėkite ir kitus mūsų šviestuvus, įskaitant lubinius ir sieninius šviestuvus.