WÜSTHOF Ikon

9 items total
Kepsnių peilių rinkinys IKON, 4 vnt., Wüsthof
541 €
WU9706
Kumpio peilis IKON 14 cm, dantytais ašmenimis, Wüsthof WU4926
Duonos peilis IKON 20 cm, Wüsthof
198 €
WU496620
Platus peilis IKON 9 cm, Wüsthof
165 €
WU498609
Peilis mėsai IKON 20 cm, Wüsthof
198 €
WU490620
Šefo peilis IKON 16 cm, Wüsthof
198 €
WU499616
Universalus peilis IKON 16 cm, Wüsthof
191 €
WU490616
Kepsnių peilis IKON, 12 cm, Wüsthof
162 €
WU4988

"Wüsthof IKON" gaminių kolekcija yra virtuvės įrankių tikslumo ir meistriškumo įsikūnijimas. Šioje kolekcijoje pristatoma daugybė peilių ir priedų, kurie sukurti taip, kad atitiktų tiek kulinarijos entuziastų, tiek profesionalų poreikius.

IKON kolekcijos pagrindas - peiliai, meistriškai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Šie peiliai pasižymi išskirtiniu aštrumu ir ilgaamžiškumu, todėl net ir po ilgo naudojimo išlaiko pjovimo ašmenis.

Tikrasis IKON kolekcijos išskirtinumas - rankenos. Šios rankenos, pagamintos iš afrikietiško grenadilio medžio, ne tik užtikrina patogų laikymą, bet ir suteikia virtuvei natūralios elegancijos. Dėl savitų medienos tekstūros raštų kiekvienas šios kolekcijos peilis yra meno kūrinys.

IKON kolekcijoje siūlomas platus peilių tipų pasirinkimas, kurių kiekvienas pritaikytas atlikti konkrečias kulinarines užduotis. Nesvarbu, ar jums reikia universalaus virtuvės šefo peilio, ar preciziško pjaustymo peilio, šie peiliai - puikus pusiausvyros ir kontrolės derinys.

Be atskirų peilių, IKON kolekcijoje taip pat yra peilių rinkiniai, prie kurių pridedamas įmantrus laikymo blokas. Tai ne tik padeda išlaikyti peilių tvarką, bet ir suteikia prabangos virtuvės stalviršiui.

Ilgaamžiškumas yra "Wüsthof" skiriamasis bruožas, ir IKON peiliai nėra išimtis. Šie peiliai suprojektuoti taip, kad atlaikytų kasdienio naudojimo sunkumus, todėl ilgainiui išlieka patikimi ir aštrūs.

Tiems, kurie reikalauja aukščiausių našumo ir estetikos standartų, "Wüsthof IKON" kolekcija yra geriausias pasirinkimas. Šiais kruopščiai pagamintais peiliais pagerinsite savo kulinarinius įgūdžius ir virtuvės interjerą.

Apibendrinant galima teigti, kad "Wüsthof IKON" gaminių kolekcija - tai harmoninga preciziško meistriškumo ir natūralaus grožio sintezė. Šių peilių aštrūs ašmenys, Grenadilio medžio rankenos ir ilgaamžė kokybė - tai "Wüsthof" nepajudinamo įsipareigojimo siekti meistriškumo pavyzdys. Susipažinkite su IKON kolekcija šiandien ir išbandykite virtuvės stalo įrankių viršūnę.