sriubų ir padažų šaukštai

8 items total

Sriubos ir padažo šaukštai - jūsų valgomojo pagalbininkai

Šaukštai sriuboms ir padažams patiekti, kaip ir kiti šaukštai, turi didesnius dubenėlius nei standartiniai stalo šaukštas ar maišymo šaukštai. Jų dubuo skirtas didesniam skysčio kiekiui, o rankenos ilgesnės, kad būtų galima pasiekti gilų puodą ar sriubos sriubinė.

Kokios šaukštų rūšys naudojamos valgomajame?

Yra daug įvairių rūšių šaukštų, naudojamų prie stalo patiekiant vakarienę ar kitą maistą, tačiau keletas populiariausių iš jų yra šie:

  • Sriubos samčiai: Tai didelis, gilus šaukštas su ilga rankena. Paprastai jis gaminamas su kabliuku, kad būtų galima lengvai pakabinti ant prikaistuvis ar sriubos sriubinė .
  • Padažo šaukštas arba padažo šaukštelis - tai mažesnis šaukštas su gilesniu ir siauresniu dubenėliu (dažnai su snapeliu), naudojamas padažams, patiekiamiems padažo dubenėliuose arba padažinėse, patiekti
  • Serviruojamieji šaukštai su lėkštesniais dubenėliais nei sriubos šaukštai, naudojami ryžiams, bulvėms ar daržovėms patiekti
  • Šaukštai - šaukštai, daugiausia naudojami valgymui
  • Arbatiniai šaukšteliai ir espreso šaukšteliai - naudojami arbatai, kavai ir desertams patiekti

Tai tik keli pavyzdžiai iš kelių Kulina svetainėje siūlomų sriubos ir padažo serviravimo šaukštas dizainų; naršydami kolekciją rasite ir daugiau variantų. Šaukšto pasirinkimas priklausys nuo konkrečios patiekiamos sriubos ar padažo, taip pat nuo jūsų pageidavimų.

Ar galiu naudoti sriubos ar padažo šaukštą kitiems patiekalams patiekti?

Taip, kitų rūšių patiekalams patiekti galite naudoti samtelį arba padažo šaukštą, tačiau tai ne visada yra geriausias pasirinkimas. Skirtingai nei kitų tipų šaukštai, sriubos ar padažo šaukštai turi didesnį ir gilesnį dubenį, nes jie skirti sriuboms ir padažams patiekti. Vis dėlto šie šaukštai gali būti geras pasirinkimas, jei patiekiamas patiekalas, kuriame yra daug padažo arba skysčio, kurio negalima nusausinti, pavyzdžiui, guliašas. Kai kurie žmonės makaronų patiekalams patiekti taip pat naudoja serviravimo šaukštus.

Jei ieškote virtuvinio semtuvėlio, peržiūrėkite mūsų virtuvės įrankiai.