Prikaistuvis SNACK SET 14 cm, Fissler

Code: FS816614100
Brand: Fissler
47 €
Pardavime (1 pcs)

Užkandžių rinkinys Fissler skirtas mažiems namų ūkiams. Dėl mažo indų tūrio galima paruošti 1-2 porcijas, o maisto ruošimas toks ekonomiškas. Virtuvės indų dydis visada turėtų atitikti ruošiamų patiekalų kiekį. Su Fissler užkandžių rinkiniu galite įrengti savo pirmąjį studentų butą, vienišą namų ūkį arba pradžiuginti pagyvenusius žmones ar jaunavedžius.

Detailed information

Product detailed description

Užkandžių rinkinys Fissler skirtas mažiems namų ūkiams. Dėl mažo indų tūrio galima paruošti 1-2 porcijas, o maisto ruošimas toks ekonomiškas. Virtuvės indų dydis visada turėtų atitikti ruošiamų patiekalų kiekį. Su Fissler užkandžių rinkiniu galite apstatyti pirmąjį studento butą, vienišą namų ūkį arba pradžiuginti pagyvenusius žmones ar jaunavedžius.

  • Mažos apimtys ir aukštos kokybės dizainas
  • Išorinė poliruota išvaizda ir vidinė lygi satino apdaila
  • Nerūdijančio plieno indai, pagaminti iš 18/10 nerūdijančio plieno
  • Puikus dugno šilumos laidumas
  • Patogi rankena - nebereikia rankšluosčio
  • Atsparus dėvėjimuisi, atsparus įbrėžimams
  • Išlenktas platesnis kraštas švariam pilstymui be lašų
  • "SuperThermic" pagrindas tinka visiems šilumos šaltiniams, įskaitant indukcinius
  • Galima naudoti orkaitėje
  • Galima plauti indaplovėje

Užkandžių rinkinys pagamintas iš nerūdijančio plieno 18/10 (18 % chromo, 10 % nikelio, 72 % plieno), kurį labai lengva valyti, jis higieniškas ir itin atsparus korozijai. Rankena išlieka vėsi viso kepimo proceso metu. Išlenktas platesnis puodo kraštas užtikrina, kad puodas netyčia neišsipiltų.

Puikiai plokščias "SuperThermic" pagrindas tinka naudoti ant visų šaltinių, įskaitant indukcinius. Šiluma pasiskirsto tolygiai, o maisto ruošimas yra energiškai ir laiko atžvilgiu efektyvus. Vidinis puodo paviršius yra visiškai lygus ir lengvai valomas. Jungtis tarp dugno ir sienų visada būna pilna, be jokių tuštumų. Perėjimas tarp dugno ir sienelių yra suapvalintas - tai ypač įvertinsite maišydami tirštą turinį, kai virykle reikia sekti visą puodo perimetrą.

Mūsų patarimai, kaip efektyviai naudoti energiją: norėdami efektyviai naudoti energiją, turite pasirinkti tinkamą kaitinimo intensyvumo lygį. Maistas puode turi būti verdamas švelniai, kad garai išeitų nedaug. Per didelis garų kiekis reiškia, kad reikia sumažinti temperatūrą!

Kas 3 sekundes visame pasaulyje parduodamas 1 Fissler gaminys!

"Fissler GmbH" yra didžiausia Vokietijoje namų apyvokos ir virtuvės reikmenų gamintoja. Per savo pardavimo biurus ji veikia visuose pasaulio žemynuose, daugiau nei 80 šalių. Ženklas "Superbrendis iš Vokietijos" pagrįstai priskiria Fissler prie įtakingiausių brendžių. Daugelį dešimtmečių skiriamas didelis dėmesys naujovėms ir plėtrai teisingai prisideda prie gaminių, kurie leidžia žaismingai ir naujai pažvelgti į dažnai nuobodžius technologinius procesus, gamybos. Kasmet klientai nekantriai laukia naujų produktų, kurie juos pradžiugins. Fissler yra naujų tendencijų pradininkas, tai patvirtina daugybė patentų ir dizaino apdovanojimų. Taip pat verta paminėti kontrolės valdymą, kuris vykdomas per visą gamybos procesą laikantis griežtų standartų. Šiuolaikinės gamybos technologijos ir naujos tikrinimo priemonės užtikrina aukščiausią kokybę. Daugiau nei 170 metų "Fissler" remiasi trimis pagrindiniais ramsčiais - technologinėmis žiniomis, tobula gamyba ir didele inovacine galia. Visi 700 darbuotojų siekia vieno tikslo - kliento poreikius atitinkančio produkto. Maisto gaminimas turi džiuginti mūsų klientus! Pagaminta Fissler (Vokietija)

Additional parameters

Category: Prikaistuviai
Weight: 0.61 kg
Dydis: 14 cm
Informacija apie produktą: Saugu naudoti orkaitėje
Produkto tipas: Prikaistuvis
Medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Sidarbrinė
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: