Priedai kavos aparatui KitchenAid

4 items total
Kavamalė 5KCG8433EDG, matinės pilkos spalvos, KitchenAid KA5KCG8433EDG
Kavamalė 5KCG8433EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
347,40 €
KA5KCG8433EAC
Kavamalė 5KCG8433EOB, juoda, KitchenAid
314,80 €
KA5KCG8433EOB
Kavamalė ARTISAN 5KCG8433EMS, sidabro ir pilkos spalvos, KitchenAid KA5KCG8433EMS

Pagerinkite savo kavos patirpimo patirtį su KitchenAid priedais kavos aparatui!

Iškelkite savo kasdienio kavos ritulio kokybę su aukštos kokybės KitchenAid priedais kavos aparatui, kurie yra specialiai sukurti atitikti jūsų poreikius. Nuosekliai malti kavos pupeles iki elegantiškų tampinimo įrankių, mūsų kolekcija siūlo įvairių priedų, padėsiančių jums pasigaminti tobulą puodelį kavos kiekvieną kartą.

Išmėginkite savo kavos pupelių malimo meną su mūsų premium kavos malūnais, kurie užtikrina nuolatinį malimo dydį ir optimalų aromato išgavimą. Patobulinkite savo espresso ruošimo įgūdžius su kalibruotais tampinimo įrankiais, kurie užtikrina vienodą tampinimą ir tokiu būdu sudaro daugiau pusiausvyrą ir skonį turinčią espreso porciją.

Tie, kurie mėgsta putų gėrimus, galite išbandyti mūsų pieno putos indų ir putų gamybos priedų pasirinkimą. Lengvai paruoškite kavos kokybės latte ir kapučino, nes mūsų priedai leidžia jums sukurti minkštą mikroputą tobulam galutiniam akcentui.

Atraskite mūsų atsarginių dalių ir priežiūros priedų asortimentą, kad išlaikytumėte savo kavos aparatą optimalioje būsenoje. Nuosekliai nuo vandens filtrų iki valymo tabletės, mūsų priedai padės išsaugoti jūsų brangaus kavos aparato ilgaamžiškumą ir našumą.

Projektuoti su tikslumu ir ilgaamžiškumu galvojant, KitchenAid priedai yra sukuriami tam, kad pagerintų jūsų kavos patirpimo patirtį. Nesvarbu, ar esate patyręs baristas, ar kavos mylėtojas namuose, mūsų priedai suteikia jums reikiamus įrankius kurti kavos kūrinius, konkuruojančius su jūsų mėgstamiausia kavos parduotuve.

Pagerinkite savo kavos žaidimą ir šiandien išsiaiškinkite mūsų pasiūlymą KitchenAid priedams kavos aparatui. Pakelkite savo kavos ruošimo patirtį ir mėgaukitės tobulu puodeliu kavos kiekvieną ryta, visa tai su KitchenAid prekės ženklo patogumu ir patikimumu.