peleninės

4 items total
Peleninė COCOON, 13 cm, sidabras, Philippi
119 €
PHP195149
Peleninė SCALA, 13 cm, sidabro spalvos, Philippi
59,90 €
PHP123174
Peleninė MARY, Blomus
Peleninė MARY, Blomus
Pardavime (3 pcs)
44,83 €
BM68250
Peleninė PATTY, Blomus
Peleninė PATTY, Blomus
Pardavime (12 pcs)
24,43 €
BM68236

Peleninė - patogus ir saugus būdas mėgautis cigaru

Kas yra Peleninė ir kam ji naudojama?

peleninė - tai talpykla pelenams ir cigarečių ar cigarų nuorūkoms laikyti. Paprastai peleninės gaminamos iš karščiui atsparių medžiagų, tokių kaip stiklas, metalas ar keramika, ir būna įvairių formų bei dydžių.

Peleninės paprastai būna vietose, kuriose leidžiama rūkyti, pavyzdžiui, lauko terasose, baruose ir rūkomuosiuose. Juos taip pat galima naudoti privačiuose namuose, kai rūko asmenys arba priima rūkančius svečius.

Pastaraisiais metais, kai rūkymas tapo mažiau populiarus, peleninės rečiau sutinkamos viešosiose vietose ir tapo labiau kolekciniu ar nauju daiktu. Kai kurie žmonės pelenines naudoja ne rūkymo tikslais, pavyzdžiui, monetoms, papuošalams ar kitiems smulkiems daiktams laikyti.

peleninėistorija

Peleninės naudojamos jau daugelį amžių, nuo senų laikų, kai žmonės rinkdavo pelenus ir išmesdavo juos į specialius konteinerius. XIX a., išpopuliarėjus rūkymui, peleninės tapo labiau paplitusios ir pradėtos gaminti įvairių formų ir dydžių.

XX a. pradžioje peleninės tapo populiariu dekoratyviniu daiktu, kuriam buvo naudojama daug įvairių dizainų ir medžiagų, įskaitant stiklą, metalą ir porcelianą. Peleninės dažnai buvo puošiamos sudėtingais raštais, logotipais ir raštais, o daugelį jų kūrė garsūs menininkai ir dizaineriai.

XX a. viduryje rūkymas buvo labai populiarus, todėl peleninės tapo įprastu dalyku namuose, biuruose ir viešosiose erdvėse. Daugelis viešbučių, restoranų ir oro linijų bendrovių netgi teikė pelenines kaip savo paslaugų dalį.

Tačiau XX a. antrojoje pusėje, pradėjus plačiau kalbėti apie neigiamą rūkymo poveikį sveikatai, požiūris į rūkymą ėmė keistis, o peleninių populiarumas mažėti. Daugelyje viešųjų erdvių ir įmonių buvo pradėta visiškai uždrausti rūkyti, o peleninės tapo mažiau paplitusios ir privačiuose namuose.

Šiandien pelenines vis dar naudoja rūkaliai, jų galima rasti kai kuriose viešosiose vietose, tačiau jos nebėra tokios įprastos ir populiarios kaip anksčiau.

Kada ir kur man reikia peleninė?

Kiekvienoje vietoje, kur leidžiama rūkyti, paprastai reikia turėti peleninėpvz:

  • Namai: Jei rūkote jūs arba jūsų draugai, būtina turėti peleninė . Galite pasirinkti, ar peleninė norite turėti terasoje arba balkone, ar tam tikroje rūkymo zonoje, ar konkrečiuose kambariuose, kuriuose leidžiama rūkyti.
  • Lauko erdvės: Jei turite kiemelį, balkoną ar kitą lauko erdvę, kurioje leidžiama rūkyti, privalote turėti peleninė . Norint, kad lauko peleninės būtų atsparios oro sąlygoms, jos turi būti tvirtos ir atsparios atmosferos poveikiui.
  • Restoranai ir barai: Restoranuose ir baruose dažnai yra specialios rūkymo vietos su peleninėmis. Kai kuriose įstaigose gali būti reikalaujama, kad klientai rūkytų tik tam tikrose vietose.

Apibendrinant galima teigti, kad peleninė turi būti kiekvienoje vietoje, kurioje leidžiama rūkyti, kad aplinka būtų tvarkinga ir sumažėtų gaisro pavojus.

Ar peleninė yra gera dovanos "jam" idėja?

Tai priklauso nuo asmens pomėgių ir elgesio. peleninė gali būti naudinga ir dėmesinga dovana, jei asmuo rūko ir reguliariai rūko namuose ar lauke. Tačiau jei kas nors nerūko arba metė rūkyti, peleninė gali būti netinkama dovana. Rūkymas yra asmeninis pasirinkimas, todėl net ir geranoriškos dovanos, susijusios su rūkymu, gali įžeisti kai kuriuos gavėjus.

Apskritai renkant dovaną būtina atsižvelgti į gavėjo interesus ir pageidavimus. Jei nesate tikri, visada patartina tiesiogiai paklausti gavėjo arba pasirinkti neutralesnę dovaną. Kaip neutralesnį pasirinkimą galite rinktis modernius žaidimus arba praktiškus biuro reikmenis.