Keptuvė CONCEPT PRO 24 cm, skirta indukcinei viryklei, su nuimama rankena, WOLL
Code: WL1524CORelated products
Product detailed description
Svarbu! Gaminimas su WOLL indais yra kaip menas, kuris tinkamai naudojant atsidėkos geriausiais patiekalais. Todėl perskaitykite WOLL instrukcijas, kaip juos tinkamai naudoti, kurias rasite šio aprašymo pabaigoje. ↓↓↓
Nerūdyjančio plieno keptuvės Concept PRO, vokiečių gamintojo WOLL, pelnė tarptautinius dizaino apdovanojimus už savo unikalias funkcijas. Jos sukurtos taip, kad kepimas ir virimas būtų energiškai efektyvus. Juos galima naudoti ant visų tipų kaitlenčių, įskaitant indukcines , taip pat kepti orkaitėje iki 220 °C temperatūros.
Concept PRO serija derina unikalią aliuminio šilumos laidumą ir nerūdijančio plieno antikorozines savybes. Du metalai sujungiami į penkių sluoksnių medžiagą naudojant moderniausią technologiją. Trisluoksnė aliuminio šerdis, padengta nerūdijančiojo plieno sluoksniais, užtikrina greitą šilumos paskirstymą visame indo korpuse. Optimalu dar labiau taupyti indukcinės kaitlentės energiją. Vidinis 18/10 nerūdijančiojo plieno sluoksnis yra atsparus korozijai ir nesugeria skonio ar kvapo. Idealiai tinka higienos standartams ir lengvam valymui.
Concept PRO keptuvės taip pat turi praktinius nuimamus rankenėlius. Dėl sumanios techninės konstrukcijos, nuėmus rankenėles, jie lengvai telpa į virtuvės kriauklę, indaplovę ar net mažesnę orkaitę. Sandėliuojant jos taupo vietą. Patentuota nuimama šilumą izoliuojanti rankena užtikrina patogų naudojimą. Keptuvės su nuimamomis rankenomis ypač tinka šeimoms su mažais vaikais, nes rankenos neišsikiša per kaitlentę ar stalviršį.
Concept PRO serija
- Aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno keptuvės iš laminuotos medžiagos
- Optimaliai tinka energiją taupančiam virimui ir kepimui
- Greitas ir tolygus šilumos paskirstymas visame keptuvės paviršiuje
- Skirtas visiems šilumos šaltiniams, optimaliai tinka indukcijai
- Nuimamos rankenos - paprasta, praktiška ir saugu
- Taupo vietą sandėliavimui, lengviau plauti virtuvės kriauklėje
- Atsižvelgiant į vaikus, sumažėja rizika, susijusi su išsikišusiomis rankenomis
- Galima naudoti kepimui iki 220 °C temperatūros orkaitėje (be nuimamos rankenos)
- Indai be sujungimų, higieniški, nesugeria skonių ir kvapų
- Galima plauti indaplovėje, kad sutaupytumėte laiko
WOLL virtuvės reikmenų naudojimo instrukcijos
„WOLL-Profi-Guss“ indai labai greitai įkaista, todėl kepant svarbu laikytis tinkamos temperatūros.
Kai kepate ar troškinate su riebalais ar aliejumi, „WOLL-Profi-Guss“ indus gerai įkaitinkite:
- Tuščią „WOLL-Profi-Guss“ indą trumpai įkaitinkite aukščiausiu režimu. Aukštos kokybės dugnas įkaista labai greitai ir tolygiai.
- Laiku sumažinkite temperatūrą iki norimos ir sudėkite riebalus arba aliejų bei kepimo ingredientus.
- Atlikite bandymą su puodu: norėdami įsitikinti, kad riebalų ar aliejaus temperatūra yra tinkama, laikykite sausą medinio puodo rankeną riebaluose. Jei aplink jį susidaro maži burbuliukai, riebalai yra pakankamai karšti. Neturėtumėte pradėti rūkyti nuo riebalų, nes tada jie pradeda degti.
Dėl aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus WOLL-Profi-Guss indai taip pat puikiai tinka kepti mėsą be riebalų, pavyzdžiui, dėl aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus:
- Kepdami mėsą be riebalų, įkaitinkite WOLL-Profi-Guss indus maždaug 2 1⁄2 minutės ant aukščiausio nustatymo. Patikrinkite, ar keptuvė tinkamai įkaitusi: drėgnu pirštu į ją įlašinkite kelis lašus vandens - jei lašai "šoka" ant dugno, keptuvė yra tinkamos temperatūros; jei lašai tuoj pat išnyksta, vadinasi, WOLL-Profi-Guss jau per karšta.
- Dabar šilumos sąnaudas galite sumažinti maždaug trečdaliu.
- Prieš gaminant mėsa turi būti kambario temperatūros.
- Dabar sudėkite mėsą į WOLL-Profi-Guss indą - iš pradžių mėsa prie jo šiek tiek prilips.
- Kai jis šiek tiek atlaisvėja nuo dugno, apverskite jį ir kepkite iš kitos pusės.
- Tada mėsą kepkite arba skrudinkite, kol ji taps pageidaujamo minkštumo. Kruvinas: mėsa nesipriešina spaudžiant; vidutiniškai iškeptas: nedidelis pasipriešinimas; iškeptas: mėsa vos lankstosi spaudžiant.
- Po kepimo leiskite mėsai pailsėti 90 °C temperatūros orkaitėje apie 5 minutes.
Additional parameters
| Category: | Nerūdijančiojo plieno keptuvės |
|---|---|
| Weight: | 2.4 kg |
| EAN: | 4054359000491 |
| Dydis: | 24 cm |
| Vnt. skaičius rinkinyje: | 1 ks |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje, Galima naudoti orkaitėje, Galima naudoti ant indukcinės viryklės, Nuimama rankena, Be PFOA, Be PTFE |
| Produkto tipas: | Universali keptuvė |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Spalva: | Sidarbrinė |
| Kolekcija: | WOLL Concept PRO |
| Margin: | B |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimali orkaitės temperatūra °C: | 220 |
| Garantija (metai): | 2 |
| Prekės ženklo kilmė: | Vokietija |
| Svorio kategorija: | Vidutinio svorio (1,2–2 kg) |
| Rankenos medžiaga: | Plastikinė rankena |
| Gamybos šalis: | Vokietija |
| Paviršiaus apdaila: | Be dangos |
| Šilumos laidumas: | Laipsniškas įkaitimas (2 - 4 min.) |
| Viryklės tipas: | Visi tipai |
| Dubens forma: | Apvalus |
Be the first who will post an article to this item!