lėkščių rinkiniai

8 items total

Lėkščių rinkiniai - suteikite pietų stalasšiek tiek stiliaus

Kokie yra skirtingi lėkščių rinkinių stiliai?

Svetainėje Kulina siūlome įvairių lėkščių rinkinių, atsižvelgiant į progą ir jūsų stiliaus pageidavimus. Tai keli įprastų plokštelių rinkinių dizaino pavyzdžiai:

Klasikinis: Klasikiniai lėkščių rinkiniai dažnai būna paprasti, gražių raštų ir subtilių tekstūrų. Jie gali būti šiek tiek formalūs, nes juose daugiausia dėmesio skiriama įprastoms formoms ir spalvoms.

Azijietiški: tradicinio kinų ar japonų porceliano ir keramikos raštai dažniausiai naudojami kaip įkvėpimo šaltinis azijietiško stiliaus lėkščių rinkiniams. Paprastai jie pasižymi minimalistine estetika, švariomis linijomis ir neutraliomis spalvomis, gali būti su subtiliais gėlių ar geometriniais raštais. Jei ieškote japoniškos rankų darbo keramikos rinkinys , susipažinkite su "Made in Japan" prekės ženklo pasiūlymu - prekės ženklu, kuris tikrai pagamintas Japonijoje.

Kaimiškas: Rustikaliuose lėkščių rinkiniuose paprastai būna organiškų, grubios tekstūros ir žemės atspalvių motyvų. Jie dažnai būna naminiai arba netobuli ir gali būti pagaminti iš tokių medžiagų kaip moliniai ar akmens masės indai. Jei jums patinka šis stilius, peržiūrėkite Bitz.

Minimalistinis: Minimalistiniai lėkščių rinkiniai dažnai pasižymi aiškiomis linijomis, paprastu dizainu ir daugiau dėmesio skiria praktiškumui. Paprastai jie yra labai modernūs arba šiuolaikiški ir gali būti pagaminti iš tokių medžiagų kaip baltas porcelianas.

Plastikinės plokštelės: Plastikinės lėkštės puikiai tinka sodo vakarėliams, gimtadieniams ar kepsninėms. Būtinai patikrinkite Koziol prekės ženklo pasiūlymą, kad galėtumėte rinktis iš skirtingų spalvų.

Ar nemandagu prie stalo krauti lėkštes?

Kai kuriose kultūrose ir kontekstuose lėkščių krovimas prie stalo gali būti laikomas nemandagiu ar nepagarbiu elgesiu, nes tai gali būti laikoma nekantrumo ženklu. Tačiau skirtingose aplinkose ar kultūrose indų krovimas gali būti leidžiamas ar net skatinamas. Labai svarbu suprasti vietos socialines ir kultūrines normas.

Kaip padėti lėkštes ant stalo?

Įdėkite pietų lėkštė priešais kėdę ant stalo padėkliukas. Padėkite ant jo sriubinė lėkštė . Duonos lėkštę galima padėti virš šakutės, kairėje stalo pusėje. Jei patiekiamas tortas, virš pjaustytuvų galima pastatyti atskirą torto lėkštę.

Pasirūpinkite, kad tarp lėkščių būtų pakankamai vietos, kad svečiai galėtų jomis naudotis ir nesijaustų perpildyti. Kiekvienas indas turėtų būti tolygiai nutolęs nuo kitų indų ir kitų stalo komplekto elementų.

Peržiūrėkite Kulinasriubos lėkščių ir valgomųjų dubenų kolekciją, kuriuose galima patiekti sriubą ir kitus skystus patiekalus.