Kiaušinių pjaustyklė

4 items total
Kiaušinių pjaustyklė INGENIO K2073514, Tefal
17,20 €
TEFK2073514
Kiaušinių pjaustyklė, WMF
Kiaušinių pjaustyklė, WMF
Pardavime (23 pcs)
33,70 €
WM0634306040
Kiaušinių lukštų smulkintuvas, WMF
25,80 €
WM1882556030

Kiaušinių pjaustyklės - tolygiai ir tobulai supjaustyti kiaušinius

Kas yra kiaušinių pjaustyklė ir (arba) pjaustyklė?

Kiaušinių pjaustyklė - tai kulinarinis įrankis, naudojamas nuluptiems kietai virtiems kiaušiniams greitai ir tolygiai supjaustyti vienodais griežinėliais. Paprastai jį sudaro iš plastiko, nerūdijančio plieno arba metalo pagamintas rėmas su keliais vieliniais ašmenimis, kurie paprastai prispaudžiami prie kiaušinio. Jei norite greitai, tobulai ir be rankų išvirti kiaušinius, išbandykite vieną iš WMFelektrinių kiaušinių virimo aparatų, o paskui puikiai išvirtus kiaušinius supjaustykite kiaušinių pjaustykle!

Kokie yra pagrindiniai kiaušinių pjaustyklės privalumai?

Laiko taupymas yra vienas iš pagrindinių kiaušinių pjaustyklės privalumų. Vos per kelias sekundes greitai ir be vargo supjaustyti kietai virtą kiaušinį galima gerokai greičiau nei peiliu. Jei skubate arba reikia paruošti daug kiaušinių patiekalų, šis įrankis bus labai patogus.

Naudojant kiaušinių pjaustyklę taip pat užtikrinama, kad visi griežinėliai būtų vienodi, o tai yra nuostabus privalumas. Tai labai svarbu tokiems receptams kaip kiaušinių salotos ir sumuštiniai, ypač jei kiaušinius patiekite svečiams. Kiaušinių pjaustytuvu užtikrinama, kad kiekvienas gabalėlis būtų vienodo dydžio ir puikiai atrodytų lėkštėje.

Kiaušinių pjaustytuvais taip pat labai paprasta naudotis ir juos lengva valyti. Juos gali naudoti kiekvienas, nes jie yra saugūs, paprasti naudoti ir nereikalauja jokių specialių žinių ar įgūdžių.

Ką dar galima pjaustyti kiaušinių pjaustykle?

Pagrindinė kiaušinių pjaustyklės paskirtis - pjaustyti virtus kiaušinius griežinėliais. Tačiau yra ir kitų šio virtuvės prietaiso pritaikymo būdų.

Kiaušinių pjaustykle galima pjaustyti ne tik kiaušinius, bet ir minkštus maisto produktus, pavyzdžiui, grybus, braškes, kivius ir avokadus. Užtikrinkite, kad maistas tiksliai tilptų į kiaušinio kamerą.

Mėlynės, avietės ir vyšniniai pomidorai taip pat yra vaisių ir daržovių, kurias galima sutrinti kiaušinių pjaustykle, pavyzdžiai. Tiesiog įdėkite produktą į pjaustyklę ir paspauskite vielą, kad maistas būtų supjaustytas griežinėliais.

Jei kartais pageidaujate, kad kiaušiniai būtų patiekti sveiki, o ne supjaustyti, tuomet turėtumėte peržiūrėti mūsų kiaušinių stovų kolekciją, kad galėtumėte elegantiškai patiekti pusryčius.

Svetainėje Kulina pateikiame jums puikios kokybės kiaušinių pjaustyklių pasirinkimą iš gerai žinomų gamintojų, pvz WMF.