Kiaušinių stovai

22 items total
Kiaušinio indelis RHOMBE 5 cm, geltonas, Lyngby
13,40 €
LY201985
Kiaušinio indelis LEGIO NOVA, Eva Solo
24,95 € –17 %
20,70 €
ES887275
Kiaušinio indelis CICO, su šaukštu, rožinis, Alessi ALASG23P
Kiaušinio indelis AKTUEL, 6 vnt. rinkinys, nerūdijantis plienas, WMF WM0616406040
Kiaušinio indelis CICO, su šaukštu, juodas/baltas, Alessi ALASG23B
Kiaušinio indelis CICO, su šaukštu, mėlynas, Alessi ALASG23AZ
Kiaušinio indelis PILAR, 2 vnt. rinkinys, kreminis, Blomus BM64269
Kiaušinio indelis PILAR, 2 vnt. rinkinys, žalias, Blomus BM64270
Kiaušinio indelis MCEGG MINNIE MOUSE, WMF
16,99 € –11 %
15 €
WM1296466040
Kiaušinio indelis MCEGG, mėlynos spalvos, WMF
10,80 €
WM0616687620
Kiaušinio indelis MCEGG, oranžinis, WMF
10,99 € –9 %
10 €
WM0616687450
Kiaušinio indelis MCEGG, rožinės spalvos, WMF
13,70 €
WM0616687400
Kiaušinio indelis MCEGG, žalias, WMF
10,99 € –9 %
10 €
WM0616687290

Kiaušinių stovai - išvaizdus ir elegantiškas būdas mėgautis kiaušiniais

Kas yra kiaušinių laikiklis ir kaip jį naudoti?

kiaušinio indelis - tai nedidelis indelis, skirtas laikyti kiaušinius vertikalioje padėtyje, paprastai tam, kad juos būtų galima patogiai patiekti ir valgyti arba įdomiai parodyti.

Norėdami naudoti kiaušinių stovą, tiesiog pastatykite jį ant lygaus paviršiaus ir įkiškite į jį smailųjį kiaušinio galą, kad kiaušinis stovėtų tiesiai. Kietai virti arba minkštai virti kiaušiniai, taip pat velykiniai kiaušiniai ar kiti dekoratyviniai kiaušiniai dažnai patiekiami ant kiaušinių stendų.

Kiaušinių puodeliai gali būti įvairių formų ir stilių, pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, porceliano, stiklo, plastiko ar nerūdijančio plieno. Kiaušinių stovai Kulina būna įvairaus dizaino, juos gamina tokios gerą vardą turinčios įmonės kaip WMF, Blomus, Bitz, ir Lyngby. Taip pat siūlome patrauklaus dizaino kiaušinių stovus vaikams, kurie paskatins juos pusryčiauti maistingais pusryčiais.

Kodėl elegantiškam stalo serviravimui svarbūs tokie maži indai ir aksesuarai kaip kiaušinių puodeliai?

Patrauklus stalo apipavidalinimas yra labai svarbus, nes jis suteikia pristatymui klasės ir rafinuotumo pojūtį. Svarbus vaidmuo tenka mažiems indams ir priedams, pavyzdžiui, kiaušinių stovams, sviesto indeliams, medaus stiklainiams, uogienės stiklainiams.

Šie maži akcentai gali pagerinti svečių valgymo patirtį ir suteikti jiems svarbos ir rūpesčio jausmą. Specialių indų, skirtų prieskoniams, pavyzdžiui, medui, turėjimas taip pat padeda palaikyti tvarką ir švarą prie stalo.

Be to, naudojant patrauklius, gerai suprojektuotus ir parinktus kiaušinių laikiklius ar priedus taip pat galima prisidėti prie bendros stalo estetikos ir padidinti jo vizualinį patrauklumą.

Jei ieškote, kaip pagerinti stalo išvaizdą, taip pat siūlome įvairių mažų serviravimo priedų, pavyzdžiui, duonos krepšelių, cukrinių ar pieno ąsočių.

Kam galima naudoti kiaušinių stovą?

Kiaušinių stovai gali būti naudojami įvairiems tikslams, pvz:

  • Minkštai ir kietai virtų kiaušinių patiekimas: Kiaušinių stoveliai gali būti naudojami minkštai virtiems kiaušiniams patiekti, o smailus kiaušinio galas įkišamas į stovelį, kad būtų stabilus.
  • Kiaušinių dekoravimas: Kiaušinių stoveliai taip pat gali būti naudojami kiaušinių laikymui tiesiai aukštyn, kai jie puošiami dažais, dažais ar kitais pagražinimais.
  • Rodomi virti kiaušiniai: Virtus kiaušinius švenčių ar ypatingų renginių, tokių kaip Velykos ar pusryčiai, proga galima išskirtinai ir patraukliai pateikti naudojant kiaušinių stovus.
  • Kiaušinių patiekalų patiekimas: Kiaušinių patiekalus galima patiekti naudojant kiaušinių stovus - tai unikali pateikimo idėja.

Galiausiai kiaušinių stovai yra išskirtinis būdas patiekti ir eksponuoti kiaušinius, todėl jie yra įdomus ir naudingas virtuvės ar pietų stalaspriedas.