Kepsnių peilių rinkinys 4dílná Classic Ikon kremas WÜSTHOF

Code: WU97160
Brand: WÜSTHOF
375 €
Pardavime (1 pcs)

"Classic Ikon" kreminiai kepsnių peiliai turi tvirtus, plonus ašmenis. Jie turi šlifuotą nugarėlę ir tiesią briauną. Juo be vargo pjaustomi kepsniai ir kotletai. Tinka ant grotelių kepamai mėsai.

Detailed information

Product detailed description

"Classic Ikon crème" steiko peiliai turi tvirtus, plonus ašmenis. Jie turi šlifuotą nugarėlę ir tiesią briauną. Juo be vargo pjaustomi kepsniai ir kotletai. Tinka ant grotelių kepamai mėsai.

Klasikinė "Ikon" kreminė serija

 • Elegantiški aukštos kokybės kaltiniai peiliai, pagaminti Solingene
 • Profesionaliems virėjams ir virtuvės entuziastams
 • Kreminė rankena iš specialios sintetinės medžiagos
 • Ergonomiškas, malonus liesti, su trimis kniedėmis
 • Nerūdijančio plieno aplikacija su logotipu ant rankenos kulno
 • Naudojamas geriausias vokiečių legiruotasis plienas X50CrMoV15
 • Ypatingi ašmenys, kuriuos lengva prižiūrėti
 • Kietumas 58 HRC pagal Rockwell skalę
 • Specialus kompiuteriu valdomas "PEtec" šlifavimo procesas
 • Preciziškas rankinis šlifavimas ir poliravimas, kad kraštas būtų nepriekaištingas
 • Griežta nuolatinė kokybės kontrolė, ašmenys tikrinami lazeriu
 • Sutrumpinta apsaugo forma leidžia naudoti visą geležtę ir lengviau ją galąsti
 • Sklandus perėjimas tarp detalės ir rankenos
 • Besiūlis higieniškas čiulptukų tvirtinimas
 • Peilius galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis
 • Pratęsta 15 metų garantija nuo gamybos ir medžiagų defektų
 • Serijai suteiktas išskirtinis NSF kokybės ir higienos ženklas JAV

WÜSTHOF, tai yra aukštos kokybės peiliai, pagaminti kruopščiai ir iki smulkmenų. Lygiai taip, kaip tikėtasi iš Solingeno peilių. Elegantiška "Classic Ikon" kreminių peilių serija, kurios ašmenys nukalti iš vieno nerūdijančio legiruoto X50CrMoV15 plieno gabalo, žavi dinamiška forma, apdirbimo kokybe ir dideliu patogumu naudoti.

Peilio "Classic Ikon crème" rankena pagaminta iš tvirtos sintetinės medžiagos, švelnios kreminės spalvos. Jis atitinka ergonominius reikalavimus, o estetiniu požiūriu jame jautriai derinamas modernus dizainas ir tipiška rankenos su trimis kniedėmis išvaizda. Patvarią rankeną galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojame plauti rankomis, kad peilis išliktų kokybiškas, o tai geriau kokybiškiems peiliams.

Kad peiliai būtų nepriekaištingai aštrūs, naudojamas specialus kompiuteriu valdomas peilių galandinimo procesas WÜSTHOF . Kompiuteris lazeriu išmatuoja ašmenis ir pateikia robotui informaciją, kurios jam reikia, kad ašmenys būtų tobulai pagaląsti. Todėl kompiuterizuota gamyba užtikrina itin aukštą pradinį peilių pjovimo našumą (per visą peilio ilgį) ir ilgą tarnavimo laiką. Geležtės kokybė yra aukšta ir, svarbiausia, lengvai atkuriama.

Galiausiai turime paminėti svarbų NSF sertifikatą, kurį"Classic Ikon crème" serija gavo JAV. NSF tikslas - saugoti visuomenės sveikatą ir aplinką. Ji, be kita ko, sertifikuoja žmonių sveikatai nekenksmingą virtuvės įrangą, įskaitant peilius. Gaminys taip pat išbandomas dėl dizaino, medžiagų saugos ir naudojimo. NSF logotipą rasite ant produktų, kurie yra ekologiški ir be reikalo neapsunkina aplinkos.

Naudojamos technologijos ir medžiagos

WÜSTHOF peiliams gaminti naudojamas aukštos kokybės vokiškas plienas X50CrMoV15, kurio sudėtyje yra apie 0,5 proc. anglies ir chromo, molibdeno bei vanadžio kaip legiruojančių elementų. Dėl pridėto chromo jis yra atsparus korozijai, o tai pageidautina virtuviniams peiliams.

Tikslios geležtės suformuojamos iš plieno juostos kalant štampavimo staklėse. Jie 15 minučių grūdinami 1070 °C temperatūroje ir per dvi minutes greitai atšaldomi iki 60 °C temperatūros. Vėliau grūdinant (45 minutes lėtai kaitinant medžiagą iki 200 °C temperatūros) peilis atpalaiduojamas nuo vidinių įtempimų ir stabilizuojama jo martensitinė struktūra. Tai suteikia ašmenims optimalų reikalaujamą 58° Rockwell kietumą ir didesnį kietumą.

Specialus peilių galandinimo procesas WÜSTHOF, vadinamas PEtec (Precision Edge Technology), užtikrina idealų pjovimo kampą. Tai pažangiausia technologija, kai peilius galanda kompiuteriais valdomi ir stebimi robotai. Šio proceso privalumas - tiksli geometrija per visą geležtės ilgį, puikus ir itin didelis pradinis peilio pjovimo našumas, prilygstantis aštriam skustuvo ašmeniui, ir galiausiai ilgas geležtės tarnavimo laikas.

Stabilūs ašmenys ir tobula ašmenų geometrija užtikrina išskirtinį pjovimo našumą ir tikslią pjūvio kontrolę. Aštrus kampas suteikia dar daugiau aštrumo, todėl pjaustymas tampa dar malonesnis. Dėl pleišto formos pjūvio peilis lengvai įsiskverbia į maistą.

Apsauga yra integruota į geležtę iš vieno plieno gabalo. Užtikrinamas tinkamas svorio paskirstymas ir tiksli bei saugi peilio kontrolė. "Classic Ikon" kreminių peilių "Classic crème" apsaugų detalės sklandžiai pereina į viršutinę rikaso dalį, kad būtų dar patogiau laikyti.

Ergonomiška rankena pagaminta iš patvarios sintetinės medžiagos, kuri yra atspari dūžiams, smūgiams ir maisto rūgštims. Jį galima plauti indaplovėje. Kotas prie koto tvirtinamas trimis kniedėmis. Puikus atskirų dalių sujungimas neleidžia kauptis nuosėdoms ir bakterijoms, todėl peiliai atitinka higienos standartus.

Peilių galandinimas WÜSTHOF

Kiekvieną peilį reikia kartkartėmis pagaląsti, nes ilgai naudojamas jis tampa bukas. Ašmenims prižiūrėti ir atgaivinti naudojami chromuoti galąstuvai, o peiliams galąsti rekomenduojame WÜSTHOF galandinimo akmenis. Mažiau patyrusiems siūlome ir lengviau valdomus šlifuoklius. Tiesiog kelis kartus švelniai perbraukite peiliu per šlifavimo griovelį ir ašmenys bus atkurti.

Ed. Bendrovė "Wüsthof Dreizackwerk KG" buvo įkurta Zolingene dar 1814 m., o per 200 gyvavimo metų jai vadovavo septynios Wüsthofų šeimos kartos. Jame vykdomi vieni pažangiausių ir labiausiai automatizuotų gamybos procesų pasaulyje. Pavyzdžiui, gaminant peilius beveik 40 etapų, naudojama 100 robotų.

Šiandien WÜSTHOF peiliai parduodami daugiau nei 80 pasaulio šalių. Naudojant aukščiausios klasės medžiagas ir šiuolaikines kompiuteriu valdomas technologijas jas patogu naudoti ir ruošti maistą. Kulinarinis malonumas pats savaime.

Additional parameters

Category: Kepsnių peiliai
Weight: 0.36 kg
Vnt. skaičius rinkinyje: 4 vnt.
Produkto tipas: Peilių rinkinys
Kolekcija: WÜSTHOF Classic Ikon creme
Margin: D
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: