Kaulų atskyrimo peilis SWISS CLASSIC 8 cm, dantytas, violetinė, plastikas, Victorinox
Code: VN67635C1100 dienų grąžinimo politikaNemokamai. Be rūpesčių.
Pristatymas tą pačią dienąUžsakykite iki 12.00 val.
50 000+ produktų atsiliepimųRašo mūsų klientai
Ekologiška pakuotė0 % plastiko
Product detailed description
Mažas peilis, kurį dauguma žmonių nuvertina. Kol nepaims jo į rankas ir nepatikės, kad jis veikia net nemaloniai gerai būtent tiems smulkiems dalykams, kurie juos labiausiai erzina.
Pagrindiniai privalumai:
- Kaulų atskyrimo peilis SWISS CLASSIC su 8 cm ašmenimis yra lengvas virtuvinis peilis smulkiems produktams pjaustyti, skusti ir tiksliai paruošti.
- Nerūdijančio plieno banguotas ašmenys lengvai pereina per minkštesnius vaisius, pomidorus, avokadus ar figas, nesuspaudžiant.
- Ašmenų smailus galas padeda atliekant smulkesnius darbus, pavyzdžiui, išpjaunant, įpjaunant žieveles ar valant smulkesnes daržoves.
- 8 cm ašmenų ilgis yra praktiškas kasdieniams uždaviniams, kai reikia trumpo, tikslaus ir gerai valdomo pjūvio.
- Peilis susidoroja net su tvirtesne granatų, ličių ar pasiflorų žieve, nereikės imti didesnio peilio.
- Pjaustant pomidorus įvertinsite banguotą ašmenį, kuris greitai įsiskverbia į žievelę be nereikalingo minkštimo suspaudimo.
- Lengvas 20 g svoris palengvins ilgą produktų paruošimą, ypač kai virtuvės stalviršis pavirs maža gamybos linija.
- Ergonomiška polipropileno rankena palaiko patogų suėmimą ir užtikrina saugesnį peilio valdymą greitai ir kruopščiai dirbant.
- Violetinė rankenos spalva suteiks virtuvei ryškų akcentą ir padės lengvai rasti peilį tarp kitų virtuvės pagalbininkų.
- Šveicariška Victorinox gamyba suteikia patikimumą kasdieniam virimui, kurį panaudosite pusryčiams, užkandiams ir vakarienei.
- Peilis tinka plauti indaplovėje, todėl po vaisių, daržovių ar smulkių ingredientų paruošimo neliks jokių papildomų rūpesčių.
- Kaltinė konstrukcija yra praktiška kasdieniam buitiniam naudojimui, kur svarbu mažas svoris, greitis ir lengvas valdymas.
Papildoma informacija:
- rankenos medžiaga: polipropilenas
- galima plauti indaplovėje
Additional parameters
| Category: | Skutimo peiliai |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191156 |
| Dydis: | 19 cm |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje |
| Produkto tipas: | Specialūs peiliai |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Ašmenų ilgis: | 8 cm |
| Spalva: | Violetinė |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!