kamščiai

17 items total
Vyno pompa SOMMELIER, Zwilling
62,99 € –17 %
52 €
ZW39500052
Šampano uždarymo kamštis, Zwilling
28,90 € –10 %
26 €
ZW39583000
Vyno pompa VINO, su 2 vyno kamščiais, WMF
51,70 €
WM0640717920
Vyno uždarymo kamštis, WMF
Vyno uždarymo kamštis, WMF
Pardavime (18 pcs)
33,60 €
WM0640727920
Vyno uždarymo kamštis ZU3624, rožinės spalvos, Severin SEVEZU3624
Vyno uždarymo kamštis CLEVER ir MORE, WMF
14 €
WM0641026030
Vyno pompa GARD'VIN ON/OFF MÉTAL, L'Atelier du Vin
New
LADV952438
Vyno pompa GARD'VIN ON/OFF POWER , L'Atelier du Vin
New
LADV957389
Vyno pompa GARD'VIN ON/OFF POWER SIGNATURE, L'Atelier du Vin
New
LADV957396
Vyno pompa GARD'VIN ON/OFF, L'Atelier du Vin
New
27 €
LADV953824

Kamšteliai - geresnis būdas išsaugoti gėrimo skonį ir kvapą

Kas yra vyno kamštis ir kam jis reikalingas?

Vyno kamštis - tai įtaisas, kuriuo užkemšamas atidarytas vyno butelis, kad į jį nepatektų oro ir nesugestų vynas. Vyno kamščiai gali būti įvairių formų, dydžių ir medžiagų, įskaitant plastiką, silikoną ir nerūdijantį plieną.

Jei mėgstate gerti vyną, bet retai baigiate butelį vienu prisėdimu, jums reikia vyno kamščio, nes atidarius vyno butelį oras iš karto oksiduoja vyną, todėl jis pakeičia skonį ir kvapą.

Vyno kamštis taip pat gali padėti išvengti išsiliejimo ir išlaikyti vyną šviežią bei paruoštą gerti kitai porcijai. Uždarydami butelį vyno kamščiu, galite gerokai sulėtinti oksidacijos procesą ir ilgiau išlaikyti vyno kokybę.

Vyno kamščiai yra privalomas vyno žinovų, norinčių kuo ilgiau jausti mėgstamo vyno skonį ir kvapą, daiktas. Parduotuvėse Kulina galima rasti įvairių aukštos kokybės vyno kamštelių iš tokių gamintojų kaip WMF ir " Zwilling".

Kaip naudoti vyno kamštį?

Norėdami naudoti vyno kamštį, pirmiausia atidarykite vyno butelį ir išpilkite reikiamą kiekį. Įdėkite vyno kamštį į butelio kaklelį ir spauskite, kol jis užsifiksuos. Vyno butelį laikykite šaltoje ir tamsioje vietoje.

Išimkite vyno kamštį ir išpilkite norimą kiekį, kai vėl norėsite gerti. Kai kurie vyno kamščiai yra daugkartinio naudojimo, todėl prieš naudodami juos dar kartą tinkamai nuplaukite.

Kuo skiriasi vyno piltuvėlis nuo vyno kamščio?

Vyno piltuvėlis - tai įtaisas, tvirtinamas prie vyno butelio viršaus ir reguliuojantis pilstomo vyno tekėjimą. Paprastai jis turi mažą snapelį arba antgalį, kuris apsaugo nuo lašėjimo ir išsiliejimo, todėl paprasčiau pilti vyną jo neišliejant.

Kai kurios vyno pilstymo talpyklos taip pat yra skirtos vynui vėdinti, nes tai gali pagerinti vyno skonį ir kvapą.

Kita vertus, vyno kamštis yra įrankis, naudojamas atidarytam vyno buteliui užkimšti, kad į jį nepatektų oro ir nesugestų vynas, kaip paaiškinta anksčiau.

Pagrindinis vyno piltuvėlio ir kamštelio skirtumas yra jo funkcija. Vyno piltuvėliai naudojami vynui išpilti, o kamščiai - vynui išlaikyti, kai jis jau atidarytas.

Jei jaučiatės drąsiai, taip pat galite peržiūrėti mūsų kamštelių ir vyno dekanterių pasirinkimą, kad galėtumėte patirti holistinę vyno patirtį.