Juodos KitchenAid kolekcija

47 items total
Elektrinis virdulys 1,7 l, juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KEK1722EOB
Elektrinis virdulys ARTISAN 1,5 l, juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KEK1522EOB
Elektrinis virdulys ARTISAN 1,5 l, ketaus juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KEK1522EBK
Kavamalė 5KCG8433EBM, juoda matinė spalva, KitchenAid KA5KCG8433EBM
Kavamalė 5KCG8433EOB, juoda, KitchenAid
249 €
KA5KCG8433EOB
Lašelinis kavos aparatas 5KCM1209, juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KCM1209EOB
Maisto kombainas 5KFP0719 1,7 l, juodas, KitchenAid
Sticker
149 €
KA5KFP0719EOB
Maisto kombainas 5KFP0919EOB 2,1 l, juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KFP0919EOB
Maisto kombainas 5KFP1319 3,1 l, juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KFP1319EOB
Maisto kombainas ARTISAN, juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFP1644EOB
Mikseris su stovu ARTISAN 175 5KSM175PSEOB, juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KSM175PSEOB
Mikseris su stovu ARTISAN 185, juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KSM185PSEOB
Mikseris su stovu ARTISAN 185, ketaus juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KSM185PSEBK
Up
More products

Pristatome KitchenAid Išskirtinę Juodą kolekciją - kurioje subtilus elegancija susitinka su kulinarijos puikumu. Mūsų kruopščiai atrinktas virtuvės priemonių rinkinys klasikinėje juodoje spalvoje yra sukurtas ne tik pagerinti jūsų kulinarijos patirtį, bet ir jūsų virtuvės erdvės estetiką. Atraskite tobulo funkcionalumo ir stiliaus derinį, kurį Juoda kolekcija įneš į jūsų virtuvę.

Pagaminta su kruopščiu dėmesiu detalių, KitchenAid Juoda kolekcija apima įvairias virtuvės priemones ir priedus, visi atidžiai suprojektuoti siekiant sklandžiai integruotis į jūsų kulinarines rutinas. Nu nuo stovimojo maišytuvo iki maišytuvų, nuo skrudintuvų iki kavos aparato - kiekvienas elementas yra įrodymas, kad KitchenAid įsipareigojimas teikti puikią veikimą ir ilgaamžį dizainą.

Juoda kolekcija yra daugiau nei paprastas virtuvės įrankių rinkinys - tai rafinuotumo pareiškimas. Elegantiškas, klasikinis juodas apdailos sluoksnis prideda elegancijos štrichą jūsų virtuvės dekorui, tuo pačiu kuriant kvėpuojančią ir įkvėpiančią atmosferą. Nesvarbu, ar esate patyręs šefas ar entuziastingas namų virtuvės meistras, mūsų kolekcija siūlo įvairias galimybes, atitinkančias jūsų poreikius ir norus.

P pagerinkite savo kepimo įgūdžius su ikonine KitchenAid stoviniu maišytuvu elegantiškoje juodoje spalvoje, kuris sujungia galingą veikimą su klasikiniu stiliaus pojūčiu. Paruoškite skanias kaukes ir sriubas su mūsų juodais maišytuvais, kurie puikiai integruojasi į jūsų virtuvės dizainą. Pradėkite rytus su puikiai skrudintomis duonos skiltelemis iš mūsų juodųjų skrudintuvų ir mėgaukitės savo mėgstamu kavos aparatu, kurį paruošė mūsų juodieji kavos aparatai, sklindant prabangos jausmui.

KitchenAid Juoda kolekcija viršija išorės išvaizdą - tai taip pat apie funkcionalumą, kuris tobulina jūsų kulinarinius įgūdžius. Patirkite inovacijas iš arčiau, kuriuo kuriant skanius patiekalus su tikslumu ir patikimumu, būdingais KitchenAid prekės ženklui.

Šiandien ištyrinkite KitchenAid Juodą kolekciją ir pamatykite, kaip šios virtuvės priemonės gali paversti jūsų kulinarinę erdvę elegancijos ir efektyvumo oaze. Pakelkite savo kulinarinį kelią su KitchenAid amžiniu grožiu ir veikimu, kur juoda nėra tik spalva, bet ir skonis, kokybė ir puikumas.