Eva Solo Nordic kitchen

„Eva Solo“
„Eva Solo“
Šiaurės šalių virtuvė
Tyli prabanga jūsų virtuvėje
Kokybiško skandinaviško dizaino esmė
Kaip pasiekti dizaino harmoniją? Priedų ir dažnai naudojamų įrankių derinimas. Nes jie kuria namų atmosferą. Būtent apie tai galvojo „Eva Solo“ dizaineriai, kurdami „Nordic Kitchen“ kolekciją, greitai tapusią populiariausia prekės ženklo serija. Kuo ji ypatinga? Tokių išsamių kolekcijų rasite nedaug. Su „Nordic Kitchen“ galite lengvai pasiekti įspūdingą darnų virtuvės vaizdą, derindami indus (lėkštes, puodelius), maisto ruošimo įrankius (puodus, peilius, pjaustymo lenteles), taip pat arbatos ir kavos gaminimo prietaisus. Ši kolekcija iš tiesų įkūnija kokybiško skandinaviško dizaino esmę:

ikona
Nesenstanti
Elegantiškas minimalizmas nepasiduoda besikeičiančioms madų tendencijoms. Jį taip pat lengva derinti su kitais išskirtiniais elementais.
ikona
Praktiška
Juodos akmens masės lėkštes ir dubenis galima plauti indaplovėje ir šildyti mikrobangų krosnelėje arba įprastoje orkaitėje.
ikona
Tyliai prabangi
Matinė apdaila ir ąžuolo mediena suteikia aukščiausios kokybės išvaizdą ir yra labai maloni liesti. Prabangą byloja medžiagų ir atlikimo kokybė.

„Eva Solo“

Viskas jūsų gražiam rytui

Šiaurės šalių virtuvės serijoje nepamiršti prietaisai ir reikmenys, kurie paprastai stovi ant darbastalio ar stalo ir taip yra namų dizaino dalis. Pavyzdžiui, virduliai ar termosai.

Kavos mėgėjus nudžiugins dizaino apdovanojimus pelnęs termosas / prancūziškas presas. Švelniai paspaudę galite paruošti 1 litrą kavos, kuri išliks šilta kelias valandas.

Stilingi puodai ir keptuvės

Mėgstate ketaus keptuves ir puodus, bet nesate sunkumų kilnotojas? Ketaus keptuvės pasižymi puikiomis savybėmis, tačiau yra sunkios. Serijos „Nordic Kitchen“ puodai atrodo kaip ketaus, bet yra pagaminti iš lengvo aliuminio. Jų savybės taip pat nenuvils!

Galite rinktis drąsų visiškai juodos serijos stilių arba maišyti ir derinti su nerūdijančiojo plieno variantais.

 Nadpis blok s obrázkem VPRAVO O

Juoda spalva neturi būti slogi
ikona
Ketaus išvaizda
„Nordic Kitchen“ puodai ir keptuvės atrodo kaip juodi sunkūs ketaus puodai ir keptuvės, tačiau ra pagaminti iš lengvo aliuminio. Su puikiomis savybėmis.
ikona
Puikus šilumos laidumas
Vidinis aliuminio sluoksnis užtikrina greitą ir tolygų šilumos paskirstymą, o indus lengva kilnoti. Magnetinis pagrindas užtikrina stabilumą ir tinka visų tipų šilumos šaltiniams, įskaitant indukcinius.
Vaizdas
ikona
Nelimpa
Keturi aukštos kokybės patentuotos „Slip-Let®“ dangos sluoksniai užtikrina nelimpantį paviršių ir sveikatos saugą. Paviršiuje nėra PFOA ir PTFE, todėl jį labai lengva prižiūrėti. Rekomenduojame lengvai nuplauti vandeniu ir nusausinti šluoste.
ikona
Maišykite ir derinkite
Susikurkite savo rinkinį. Derinkite ketaus išvaizdą su tradiciniu nerūdijančiuoju plienu. Abu variantai turi tas pačias savybes ir malonias liesti natūralaus ąžuolo rankenas.
68 items total
Šefo peilis NORDIC KITCHEN 20 cm, Eva Solo
259,95 € –28 %
187,10 €
ES515403
Santoku peilis NORDIC KITCHEN 18 cm, Eva Solo
229,95 € –28 %
164,30 €
ES515402
Duonos peilis NORDIC KITCHEN 24 cm, Eva Solo
189,95 € –22 %
147,50 €
ES515404
Up
More products

Atraskite Eva Solo Nordic Kitchen kolekcijos grožį. Pagerinkite savo virtuvę su elegantiškais ir funkcionaliais Eva Solo Nordic Kitchen linijos produktais. Ši kolekcija derina Skandinavijos estetikos amžiną grožį su išskirtiniu funkcionalumu. Nu nuo virtuvės indų ir įrankių iki indų ir laikymo sprendimų, Eva Solo Nordic Kitchen siūlo viską, ko reikia sukurti stilingą ir efektyvią virtuvę.

Patirkite aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą. Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, Eva Solo Nordic Kitchen kolekcijos produktai užtikrina ilgalaikį naudojimą. Tvirtas nerūdijančio plieno, stiprūs ąžuolo rankenos ir karščiui atsparūs medžiagos užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą virtuvėje. Nepriklausomai nuo to, ar kepate, gaminat ar patiekiate, šie produktai viršys jūsų lūkesčius.

Funkcionalus ir sumanus dizainas. Eva Solo Nordic Kitchen linija yra sukurtas su akcentu į funkcionalumą. Kiekvienas produktas yra kruopščiai suprojektuotas, kad padarytų jūsų virtuvės ir maisto patiriamą patogesnę. Ergonomiški rankenos užtikrina patogų paspaudimą, o praktiniai funkcionalumai, tokius kaip lengvai naudojami išsiliejimai ir matavimo žymės, supaprastina jūsų virtuvės užduotis. Patirkite be pastangų gaminimą ir patiekimą su Eva Solo Nordic Kitchen sumania ir praktiška dizainu.

Sukurkite suderintą ir stilingą virtuvę. Su elegantišku ir minimalistiniu Eva Solo Nordic Kitchen dizainu, suteikite elegancijos kiekvienai virtuvei. Suderintas dizaino kalba leidžia sukurti suderintą ir stilingą virtuvės dekoraciją. Kombinuokite ir derinkite produktus, atspindinčius jūsų asmeninį stilą ir sukurkite harmoningą atmosferą. Pakelkite savo kulinarinį erdvę su Eva Solo Nordic Kitchen moderniu ir rafinuotu šarmu.

Įsigykite Eva Solo Nordic Kitchen kolekciją jau šiandien. Pagerinkite savo virtuvę su geriausiais Eva Solo Nordic Kitchen produktai. Atraskite įvairius virtuvės indus, įrankius ir priedus, kurie derina aukščiausią kokybę, funkcionalų dizainą ir amžiną estetiką. Ar esate profesionalus šefas ar entuziastingas virtuvės mėgėjas, Eva Solo Nordic Kitchen jus įkvėps kurti kulinarinius šedevrus. Įsigykite dabar ir paverskite savo virtuvę stilinga ir funkcionalia vieta.