Grilio keptuvė IRON IND 28 cm, mėlyna, WOLL

Code: WL628-2CI-020
Brand: WOLL
122 € –24 %
Grilio keptuvė IRON IND 28 cm, mėlyna, WOLL
122 € –24 % 92 €
Pardavime (>5 pcs)

28x28 cm "Iron" grilio keptuvė pagaminta iš ketaus, kuris puikiai praleidžia ir išlaiko šilumą, todėl gaminant maistą sunaudojama mažiau energijos. Ji turi unikalų ketaus dangtį su plyšiais, kuris yra mažesnis už keptuvę, viduje turi grilio juosteles ir, kai naudojate keptuvę, tiesiog uždedamas tiesiai ant mėsos. Geležinė keptuvė tinka patiekti tiesiai iš orkaitės ant stalo. Juodos spalvos emalio keptuvės vidus yra itin patvarus ir lengvai valomas.

Detailed information

Product detailed description

28x28 cm "Iron" grilio keptuvė pagaminta iš ketaus, kuris puikiai praleidžia ir išlaiko šilumą, todėl gaminant maistą sunaudojama mažiau energijos. Ji turi unikalų ketaus dangtį su plyšiais, kuris yra mažesnis už keptuvę, viduje turi grilio juosteles ir, kai naudojate keptuvę, tiesiog uždedamas tiesiai ant mėsos. Geležinė keptuvė tinka patiekti tiesiai iš orkaitės ant stalo.

Juodos spalvos emalio keptuvės vidus yra itin patvarus ir lengvai valomas. Tačiau rekomenduojame naudoti nailono, medinius arba silikoninius įrankius.

Pakuotėje yra 2 silikoniniai rankenos dangteliai, kurie palengvina keptuvės nešiojimą, net kai ji karšta.

Geležiniai indai tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines, ir gali būti naudojami orkaitėje. Jį labai lengva valyti ir galima plauti indaplovėje (tačiau rekomenduojama plauti rankomis).

Specifikacijos:

  • Matmenys: 28 x 28 cm
  • Aukštis: 4,5 cm

Additional parameters

Category: Griliaus keptuvės
Weight: 6.45 kg
Dydis: 28 cm
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje
Produkto tipas: Grilio forma
Medžiaga: Ketus
Spalva: Mėlyna
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: