Židinio priedai

7 items total
Žiebtuvėlis FIREBIRD, aukso spalvos, Alessi
125 €
ALGV34GD
Židinio įrankių rinkinys ASHI, 3 vnt., juodas, Blomus BM66156
Kambarinė malkų dėtuvė LOG 44 cm, pilka, Philippi PHP236004
Židinio įrankių rinkinys LOG, 3 vnt., pilkas, Philippi PHP203013
Žiebtuvėlis FIREBIRD, juodas, Alessi
75 €
ALGV34B
Žiebtuvėlis FIREBIRD, rožinis, Alessi
Outlet
75 € –10 %
67,50 €
ALGV34P
Ilgos žnyplės FLAMES 47 cm, juodos, Philippi
29,90 €
PHP203012

Židinių priedai - būtini saugos ir stiliaus priedai

Kas yra židinių priedai?

Turint ir naudojant bet kokią įrangą, kurioje naudojama ugnis, pavyzdžiui, ugniakurus, būtina naudoti židinių priedus. Žiemą niekas nėra taip jauku, kaip tikra ugnis, o su mūsų siūlomais židinių priedais galėsite mėgautis jos šiluma ir jaukumu.

Parduotuvėje Kulina turime aukščiausios kokybės priedų iš geriausių gamintojų, tokių kaip Alessi, Blomus ir Philippi.

Kokių tipų priedų galima įsigyti svetainėje Kulina?

Kad židinys būtų patogesnis, Kulina siūlo įvairių priedų. Svetainėje Kulina rasite įvairių priedų, įskaitant:

  • Židinio įrankiai: Šį priedą paprastai sudaro židiniui prižiūrėti ir naudoti reikalinga įranga. Įprasti židinio įrankių rinkinysįrankiai yra pokeris rąstams reguliuoti, kastuvas pelenams šalinti, šepetys valyti ir žnyplės rąstams sudėti ar pertvarkyti.
  • Žiebtuvėlis: Žiebtuvėlis - tai įrankis, skirtas patogiai ir greitai užkurti ugnį. Jis gali būti skystas, gelio, kubelių, lazdelių ir kitų formų. Jie yra patikimas liepsnos šaltinis, kuriuo galima kurti ugnį lauko židiniuose, malkomis kūrenamose kepsninėse ar židiniuose.
  • Medinių rąstų padėklas: Medienos rąstų padėklas, kartais vadinamas rąstų laikikliu arba rąstų krepšeliu, yra specialiai malkų rąstams laikyti ir eksponuoti prie židinio ar malkomis kūrenamos krosnies. Dėl jo paprasta pridėti naujų rąstų į ugnį, malkos išlieka tvarkingos ir nesivolioja ar neišsisklaido.

Kaip pasirinkti tinkamą įrankių dydį ir skaičių?

Mūsų židinio įrankių rinkiniai yra kelių dydžių, todėl turėtumėte pasirinkti vieną iš jų pagal savo židinio dydį; didesni įrankiai tinka didesniems židiniams, o mažesni - mažiems židiniams ir malkinėms krosnelėms.

Kitas dalykas, apie kurį reikia pagalvoti, yra tai, kokios židinio įrangos jums reikia. Dauguma židinio įrankių rinkinių yra trijų keturių dalių rinkiniai. Įprastą įrankių rinkinį dažnai sudaro stovas įrankiams laikyti, pokeris, žnyplės ir kastuvai bei žnyplės, kaip minėta pirmiau.