Virtuvinis robotas KitchenAid

40 items total
Mikseris su stovu ARTISAN 185, lašišos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KSM185PSEPH
Mikseris su stovu ARTISAN 5KSM7580, juodo ketaus, KitchenAid
Sticker
KA5KSM7580XEBK
Mikseris su stovu ARTISAN 185, juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
1 006,80 €
KA5KSM185PSEOB
Mikseris su stovu HEAVY DUTY 6,9 l, juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KSM7591XEOB
Mikseris su stovu HEAVY DUTY 6,9 l, baltas, KitchenAid
Sticker
963,20 €
KA5KSM7591XEWH
Mikseris su stovu ARTISAN 185, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KSM185PSEAC
Mikseris su stovu ARTISAN 175, sidabrinės spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KSM175PSECU
Up
More products

Pagerinkite maisto gaminimo patirtį naudodami pažangiausias "KitchenAid" virtuvės robotų technologijas ir naujoves. Šie universalūs ir išmanūs virtuvės palydovai sukurti taip, kad iš esmės pakeistų maisto gaminimo būdą ir leistų lengvai kurti kulinarinius šedevrus.

Nesvarbu, ar esate patyręs virėjas, ar pradedantis namų šefas, "KitchenAid" virtuvės robotai siūlo daugybę funkcijų, atitinkančių jūsų kulinarinius poreikius. Nuo tikslaus pjaustymo ir pjaustymo iki tešlos minkymo šviežiai duonai - šie robotai yra pritaikyti kiekvienam jūsų maisto gaminimo žingsniui.

Patirkite neprilygstamą patogumą ir efektyvumą, kai išvysite įvairius priedus ir funkcijas, pritaikytas jūsų pageidavimams. Nuo reguliuojamų pjaustymo diskų iki BPA neturinčių darbo indų - kiekvienas komponentas kruopščiai sukurtas taip, kad supaprastintų maisto ruošimo procesą ir išlaikytų "KitchenAid" firminį stilių bei eleganciją.

Dėl galingų variklių ir intuityvaus valdymo "KitchenAid" virtuvės robotai veikia nuosekliai ir patikimai, todėl virtuvėje galite išlaisvinti savo kūrybiškumą. Nesvarbu, ar ruošiate greitą savaitės vakarienę, ar eksperimentuojate su sudėtingais receptais, šie robotai yra jūsų patikimi partneriai, pasirengę įveikti bet kokį kulinarinį iššūkį.

Priimkite maisto gaminimo ateitį ir paverskite savo virtuvę kulinarijos rojumi su "KitchenAid" virtuvės robotais. Išnagrinėkite mūsų kolekciją šiandien ir atverkite naujų galimybių pasaulį savo kulinarinėms pastangoms. Leiskite tikslumui, naujovėms ir stiliui iš naujo apibrėžti jūsų maisto gaminimo patirtį su "KitchenAid". Jūsų kulinariniai kūriniai nusipelno nieko kito.