Virtuvinis kombainas KitchenAid

29 items total
Maisto kombainas ARTISAN, juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
802,80 €
KA5KFP1644EOB
Virtuvinis maisto kombainas ARTISAN, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFP1644EAC
Maisto kombainas ARTISAN, raudonas metalas, KitchenAid
Sticker
KA5KFP1644ECA
Maisto kombainas 5KFP1319 3,1 l, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFP1319EAC
Maisto kombainas 5KFP1319 3,1 l, juodas, KitchenAid
Sticker
293,10 €
KA5KFP1319EOB
Maisto kombainas 5KFP0919EOB 2,1 l, juodas, KitchenAid
Sticker
240,90 €
KA5KFP0919EOB
Virtuvės kombainas 5KFP0921EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFP0921EAC
Virtuvinis kombainas 5KFP0921ECU, sidabro spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFP0921ECU
Virtuvės kombainas 5KFP0921EOB, juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KFP0921EOB
Virtuvinis kombainas 5KFP0921EBM, matinis juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KFP0921EBM
Maisto smulkintuvas 5KFC0516, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KFC0516EAC
Up
More products

Sveiki atvykę į mūsų plačiąjį KitchenAid virtuvinio kombainų rinkinį! Pagerinkite savo kulinarinį patyrimą su tikslumu ir efektyvumu, kurį šie išskirtiniai virtuviniai prietaisai atneša jūsų virtuvės pastangoms.

Atraskite puikų pusiausvyrą tarp formos ir funkcijos mūsų KitchenAid virtuvinio kombainų asortimente. Šie daugiafunkciniai įrenginiai sukurti supaprastinti patiekalų ruošimą ir tinkami tiek pradedantiesiems virėjams, tiek patyrusiems šefams.

Mūsų KitchenAid virtuviniai kombainai pristato modernių funkcijų simfoniją. Nuo galingų variklių, kurie lengvai supjausto, sutrinka ir trina įvairius ingredientus, iki daugelio greičio nustatymų, suteikiančių jums visišką kontrolę ties jūsų maisto tekstūra - šie kombainai yra kulinarinės inovacijos įkūnijimas.

Sukurti atidžiai atsižvelgiant į detales, virtuviniai kombainai išsiskiria moderniu ir elegantišku dizainu, kuris suteikia jūsų virtuvei elegantiškumo akcentą. Jų kompaktiški matmenys užtikrina, kad jie puikiai tinka bet kuriai virtuvės erdvei, tuo pačiu suteikdami gausią talpą dideliems ingredientų kiekiams apdoroti.

Nesvarbu, ar ruošiate skanų sriubą, kuriate nuostabius padažus, maišote tešlą šviežiam duonos kepimui arba smulkiai pjaunate daržoves, KitchenAid virtuviniai kombainai yra jūsų ištikimi pagalbininkai virtuvėje, pasirengę susidoroti su bet kokia kulinarine iššūkiais.

Mūsų pasirinkimo naršymas yra paprastas, nes siūlome įvairias dydžių ir modelių parinktis, atitinkančias jūsų individualius poreikius. Atraskite funkcijas, tokias kaip reguliuojamos pjovimo diskai, BPA laisvi darbo indai ir lengvai valomi komponentai, kurie padaro jūsų gaminimo patirtį sklandžią ir malonią.

Investuokite į savo kulinarinį kūrybiškumą ir efektyvumą su KitchenAid virtuviniais kombainais. Ištyrinkite mūsų kolekciją jau šiandien ir atverkite galimybių pasaulį savo virtuvėje. Leiskite tikslumui ir inovacijai būti jūsų gaminimo proceso pagrindu - pasitikėkite KitchenAid, kad pasiektumėte puikius rezultatus kiekvieną kartą.