Keptuvė nelipnia danga DIAMOND LITE 24 cm, skirta indukcinei viryklė, su nuimama rankena, titaninė, WOLL

Code: WL1524DPI
Brand: WOLL
108,80 €
Pardavime (25 pcs)

Vokietijos prekės ženklo " WOLL " aukščiausios kokybės nepridegančios titano keptuvės su nuimama rankena "Diamond Lite " dėl specialaus nepridegančio paviršiaus idealiai tinka sveikam ir energiją taupančiam kepimui su mažai arba visai be riebalų. Dvigubai grūdintas deimantinis paviršius pasižymi itin geromis nelimpančiomis savybėmis ir yra labai atsparus įbrėžimams. Keptuves lengva valyti, jas galima plauti indaplovėje arba naudoti, pavyzdžiui, metalinius virtuvės įrankius.

Detailed information

Product detailed description

Vokietijos prekės ženklo " WOLL " aukščiausios kokybės nepridegančios titano keptuvės su nuimama rankena "Diamond Lite " dėl specialaus nepridegančio paviršiaus idealiai tinka sveikam ir energiją taupančiam kepimui su mažai arba visai be riebalų. Dvigubai grūdintas deimantinis paviršius pasižymi itin geromis nelimpančiomis savybėmis ir yra labai atsparus įbrėžimams. Keptuves lengva valyti, jas galima plauti indaplovėje arba naudoti, pavyzdžiui, metalinius virtuvės įrankius.

Be itin patvaraus nelimpančio paviršiaus, įvertinsite ir labai greitą šilumos perdavimą per visą keptuvės paviršių, kurį užtikrina speciali 6 sluoksnių medžiaga ir kokybiškai apdorotas dugnas. Šios keptuvės idealiai tinka naudoti ant indukcinės kaitlentės, be to, jas galima kepti iki 250 °C temperatūros orkaitėje.

"Diamond Lite" keptuvės turi praktiškas nuimamas rankenas. Dėl sumanios techninės konstrukcijos, nuėmus rankenėles, jie lengvai telpa į virtuvės kriauklę, indaplovę ar net mažesnę orkaitę. Taip sutaupoma vietos sandėliuojant.

Patentuota nuimama šilumą izoliuojanti rankena užtikrina patogų naudojimą. Rankenų ar rankenų atraminė dalis yra įlieta į keptuvės liejinį. Jie sudaro vieną visumą, todėl saugiai priglunda. Keptuvės su nuimamomis rankenomis ypač tinka šeimoms su mažais vaikais, nes rankenos neišsikiša per kaitlentę ar stalviršį.

"Diamond Lite" serija

 • Aukščiausios kokybės titano indai, skirti sveikam maisto ruošimui be riebalų, patentuota gamyba
 • Rankomis liejamas, vientisas, kad būtų atsparesnis mechaniniam poveikiui ir karščiui
 • Suderintas meistriškumas ir naujoviškos technologijos
 • Tvirta, stabilių matmenų, dėl savo kokybės tinkama profesionaliems virėjams
 • Sertifikuotos nuimamos keptuvės rankenos - paprasta, praktiška ir saugu
 • Taupo vietą sandėliavimui, galima naudoti kepimui orkaitėje (be nuimamos rankenos)
 • Atsižvelgiant į vaikus, sumažėja rizika, susijusi su virš kaitlentės išsikišusiomis indų rankenomis
 • Ypač atsparus nepridegantis paviršius sveikam kepimui be riebalų
 • Dvigubai grūdintas, atsparus įbrėžimams, pagamintas be PFOA
 • Dėl didelio paviršiaus atsparumo galima naudoti net metalinius virtuvės įrankius
 • Tinka ruošti subtilų maistą ir kepti aukštoje temperatūroje
 • Apie 8 mm storio feromagnetinio plieno pagrindas, specialiai pagamintas WOLL
 • Labai greitas šilumos perdavimas per visą paviršių
 • Galima naudoti ant visų tipų kaitviečių, idealiai tinka indukcijai
 • Sutaupo iki 1/3 energijos, palyginti su tradicinėmis nerūdijančio plieno keptuvėmis
 • Sustiprinti kraštai užtikrina didesnį atsparumą smūgiams
 • Sukurta taip, kad būtų lengva pilti ir nelašėtų
 • Indus labai lengva valyti, galima plauti indaplovėje

Naudojamos technologijos ir medžiagos

WOLL profesionalūs liejimo gaminiai yra "Made in Germany" produktai, pagaminti aukščiausios kokybės. Tai nuolat stebima ir gamybos proceso metu. Be to, WOLL naudojamos technologijos yra ekologiškos, nes į aplinką išmetama mažai anglies dioksido. Visi WOLL indai, pagaminti iš aukštos kokybės kultūrinio aliuminio lydinio, yra liejami rankomis, todėl skiriasi nuo įprastos anoniminės gamyklinės gamybos. Lėtas liejimas rankomis neleidžia susidaryti oro kišenėms, kurios blogina medžiagos kokybę.

Gautas aliuminio liejinys padengiamas dar keliais sluoksniais, kad indai būtų nelipnūs ir patvaresni. Tačiau prieš tai jo paviršius kelis kartus nušlifuojamas smėliasrove. Kitame etape keptuvės ar puodo korpusas grūdinamas titano dalelėmis ir deginamas plazminiu antgaliu, kai temperatūra viršija 20 000 °C. Todėl indai yra stabilūs ir atsparūs mechaniniams pažeidimams. Antrasis sluoksnis apsaugo medžiagą nuo korozijos, o trečiasis sluoksnis pasižymi puikiomis sukibimą mažinančiomis savybėmis. Paskutinis viršutinis grūdintas sluoksnis yra nelipnus, dvigubai grūdintas naudojant deimanto daleles - kiečiausią planetoje mineralą. Dėl savo išskirtinių savybių jis saugomas kaip gamybos paslaptis. Unikalus indukcinės plokštės iš feromagnetinio plieno gamybos būdas užtikrina plokščią dugną ir greitą bei tolygų keptuvės įkaitimą be šilumos nuostolių.

Dėl specialaus gamybos proceso aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus galima plauti indaplovėje ar net naudoti metalinius virtuvės įrankius (vis dėlto, kad indai ilgiau tarnautų, rekomenduojame naudoti švelnesnius medinius ar silikoninius įrankius) Įrodyta, kad specialiai sukietintas nepridegantis WOLL paviršius nekenkia sveikatai, todėl galima gaminti maistą naudojant mažai riebalų arba visai jų nenaudojant. Jis yra saugus ir jame nėra PFOA. Gautuose patiekaluose gausu vitaminų. Dėl atsparumo karščiui iki 250 °C jis tinka ne tik švelniems maisto produktams, bet ir kepti aukštoje temperatūroje. "Diamond Lite" indai taip pat labai gerai atlaiko temperatūros smūgius ir gali būti greitai kaitinami nenaudojant riebalų. Dėl puikių nelimpančių savybių indus labai lengva valyti.

Additional parameters

Category: Universalios keptuvės
Weight: 1.38 kg
Dydis: 24 cm
Informacija apie produktą: Tinka indukcinėms viryklėms
Produkto tipas: Universali keptuvė
Medžiaga: Titanas
Kolekcija: WOLL Diamond Lite Induction
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
SortBy01: 1

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: