Platus peilis IKON 12 cm, Wüsthof

Code: WU498612
Brand: WÜSTHOF
176 €
Pardavime (1 pcs)

"Ikon" smaigalio peilis yra nedidelis, lengvas ir universalus peilis, turintis ploną briauną ir vidutinio smaigalio ašmenis. Jis tinka mėsai pagardinti ir paruošti, vaisiams ir daržovėms nulupti, supjaustyti griežinėliais, valyti ar puošti.

Detailed information

Product detailed description

"Ikon" smaigalio peilis yra nedidelis, lengvas ir universalus peilis, turintis ploną briauną ir vidutinio smaigalio ašmenis. Jis tinka mėsai pagardinti ir paruošti, vaisiams ir daržovėms nulupti, supjaustyti griežinėliais, valyti ar puošti.

"Ikon" serija

 • Prabangūs aukščiausios kokybės kaltiniai peiliai, pagaminti Solingene
 • Graži grenadilio medžio rankena
 • Ergonomiškas, malonus liesti, su trimis kniedėmis
 • Nerūdijančio plieno aplikacija su logotipu ant rankenos kulno
 • Kiekvienas peilis yra unikalus, puikiai subalansuotas
 • Naudojamas geriausias vokiečių legiruotasis plienas X50CrMoV15
 • Ypatingi ašmenys, kuriuos lengva prižiūrėti
 • Kietumas 58 HRC pagal Rockwell skalę
 • Preciziškas rankinis šlifavimas ir poliravimas, kad kraštas būtų nepriekaištingas
 • Griežta nuolatinė kokybės kontrolė, ašmenys tikrinami lazeriu
 • Sutrumpinta apsaugo forma leidžia naudoti visą geležtę ir lengviau ją galąsti
 • Sklandus perėjimas tarp detalės ir rankenos
 • Besiūlis higieniškas čiulptukų tvirtinimas
 • Peilių negalima plauti indaplovėje
 • Pratęsta 15 metų garantija nuo gamybos ir medžiagų defektų

Prekės ženklas WÜSTHOF į savo asortimentą įtraukė prabangią "Ikon" peilių seriją, kurie yra nukalti iš vieno nerūdijančio legiruoto plieno X50CrMoV15 gabalo. Tai puikiai subalansuoti peiliai, turintys nepriekaištingą briauną. Išskirtinis "Ikon" peilių aštrumas užtikrinamas preciziškai rankomis honinguojant ir galutinai poliruojant ašmenis. Geležtės kokybė yra aukšta ir, svarbiausia, lengvai atkuriama.

Iš pirmo žvilgsnio į akis krinta medinė trijų peilių rankena, pagaminta iš afrikietiško grenadilio medžio. Dinamiška forma nepaliks nė vieno virėjo šalto. Rankena visiškai atitinka ergonomikos reikalavimus, o estetiniu požiūriu joje puikiai dera modernus dizainas ir elegantiška Mozambiko juodmedžio medienos struktūra.

WÜSTHOF, tai aukščiausios kokybės peiliai, pagaminti itin kruopščiai iki smulkmenų. Lygiai taip, kaip tikėtasi iš Solingeno peilių.

Naudojamos technologijos ir medžiagos

WÜSTHOF peiliams gaminti naudojamas aukštos kokybės vokiškas plienas X50CrMoV15, kurio sudėtyje yra apie 0,5 proc. anglies ir chromo, molibdeno bei vanadžio kaip legiruojančių elementų. Dėl pridėto chromo jis yra atsparus korozijai, o tai pageidautina virtuviniams peiliams.

Tikslios geležtės suformuojamos iš plieno juostos kalant štampavimo staklėse. Jie 15 minučių grūdinami 1070 °C temperatūroje ir per dvi minutes greitai atšaldomi iki 60 °C temperatūros. Vėliau grūdinant (45 minutes lėtai kaitinant medžiagą iki 200 °C temperatūros) peilis atpalaiduojamas nuo vidinių įtempimų ir stabilizuojama jo martensitinė struktūra. Tai suteikia ašmenims optimalų reikalaujamą 58° Rockwell kietumą ir didesnį kietumą.

Stabilūs ašmenys ir tobula ašmenų geometrija užtikrina išskirtinį pjovimo našumą ir tikslią pjūvio kontrolę. Aštrus kampas suteikia dar daugiau aštrumo, todėl pjaustymas tampa dar malonesnis. Dėl pleišto formos pjūvio peilis lengvai įsiskverbia į maistą.

Apsauga yra integruota į geležtę iš vieno plieno gabalo. Užtikrinamas tinkamas svorio paskirstymas ir tiksli bei saugi peilio kontrolė. "Ikon" peilių apsaugų detalės sklandžiai pereina į viršutinę rikošeto dalį, kad būtų dar patogiau laikyti.

Ergonomiška rankena pagaminta iš afrikietiško grenadilio medžio. Tai labai patvari, kieta mediena, kurios tankis didesnis nei juodmedžio. Dėl didelio dervų kiekio jis yra palyginti nejautrus drėgmei, tačiau jo negalima plauti indaplovėje. Mediniai "Ikon" peilių ašmenys prie koto tvirtai pritvirtinti trimis kniedėmis. Puikus atskirų dalių sujungimas neleidžia kauptis nuosėdoms ir bakterijoms.

Peilių galandinimas WÜSTHOF

Kiekvieną peilį reikia kartkartėmis pagaląsti, nes ilgai naudojamas jis tampa bukas. Ašmenims prižiūrėti ir atgaivinti naudojami chromuoti šlifavimo akmenys, o peiliams galąsti rekomenduojami galandinimo akmenysWÜSTHOF. Mažiau patyrusiems siūlome ir lengviau valdomus šlifuoklius. Tiesiog kelis kartus švelniai perbraukite peiliu per šlifavimo griovelį ir ašmenys bus atkurti.

Ed. Bendrovė "Wüsthof Dreizackwerk KG" buvo įkurta Zolingene dar 1814 m., o per 200 gyvavimo metų jai vadovavo septynios Wüsthofų šeimos kartos. Jame vykdomi vieni pažangiausių ir labiausiai automatizuotų gamybos procesų pasaulyje. Pavyzdžiui, gaminant peilius beveik 40 etapų, naudojama 100 robotų.

Šiandien WÜSTHOF peiliai parduodami daugiau nei 80 pasaulio šalių. Naudojant aukščiausios klasės medžiagas ir šiuolaikines kompiuteriu valdomas technologijas jas patogu naudoti ir ruošti maistą. Kulinarinis malonumas pats savaime.

Additional parameters

Category: Drožimo peiliai
Weight: 0.15 kg
Dydis: 12 cm
Produkto tipas: Specialūs peiliai
Medžiaga: Nerūdijantis plienas
Ašmenų ilgis: 12 cm
Spalva: Ruda
Kolekcija: WÜSTHOF Ikon
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: