Puodas SNACK SET 12 cm, Fissler

Code: FS812612
Brand: Fissler
42 €
Pardavime (2 pcs)

Užkandžių rinkinys Fissler skirtas mažiems namų ūkiams. Dėl mažo indų tūrio galima paruošti 1-2 porcijas, o maisto ruošimas toks ekonomiškas. Virtuvės indų dydis visada turėtų atitikti ruošiamų patiekalų kiekį. Su Fissler užkandžių rinkiniu galite įrengti savo pirmąjį studentų butą, vienišą namų ūkį arba pradžiuginti pagyvenusius žmones ar jaunavedžius.

Detailed information

Product detailed description

Užkandžių rinkinys Fissler skirtas mažiems namų ūkiams. Dėl mažo indų tūrio galima paruošti 1-2 porcijas, o maisto ruošimas toks ekonomiškas. Virtuvės indų dydis visada turėtų atitikti ruošiamų patiekalų kiekį. Su Fissler užkandžių rinkiniu galite apstatyti pirmąjį studento butą, vienišą namų ūkį arba pradžiuginti pagyvenusius žmones ar jaunavedžius.

 • Mažos apimtys ir aukštos kokybės dizainas
 • Išorinė poliruota išvaizda ir vidinė lygi satino apdaila
 • Nerūdijančio plieno indai, pagaminti iš 18/10 nerūdijančio plieno
 • Puikus dugno šilumos laidumas
 • Puikiai prigludęs stiklinis dangtis - greitas ir ekonomiškas maisto gaminimas
 • Didelė patogi dangčio rankena
 • Patogios, erdvios nerūdijančio plieno rankenos - nereikia rankšluosčių
 • Atsparus dėvėjimuisi, atsparus įbrėžimams
 • Išlenktas platesnis kraštas švariam pilstymui be lašų
 • "SuperThermic" pagrindas tinka visiems šilumos šaltiniams, įskaitant indukcinius
 • Galima naudoti orkaitėje / su dangčiu iki 180 °C
 • Galima plauti indaplovėje

Užkandžių puodų rinkinys pagamintas iš nerūdijančio plieno 18/10 (18 % chromo, 10 % nikelio, 72 % plieno), kurį labai lengva valyti, jis higieniškas ir itin atsparus korozijai. Puodo rankenos ir dangčio rankena išlieka vėsios net ir gaminant maistą ir užtikrina didesnį saugumą.

Stiklinis dangtis su didele rankena sandariai priglunda prie puodo krašto , todėl gaminimo laikas trumpesnis, o ingredientai išlaiko daugiau skonio, spalvos ir vitaminų. Išlenktas platesnis puodo kraštas užtikrina, kad puodas netyčia neišsipiltų.

Puikiai plokščias "SuperThermic" pagrindas tinka naudoti ant visų šilumos šaltinių, įskaitant indukcinius. Šiluma pasiskirsto tolygiai, o maisto ruošimas yra energiškai ir laiko atžvilgiu efektyvus. Vidinis puodo paviršius yra visiškai lygus ir lengvai valomas. Jungtis tarp dugno ir sienų visada būna pilna, be jokių tuštumų. Perėjimas tarp dugno ir sienelių yra suapvalintas - tai ypač įvertinsite maišydami tirštą turinį, kai virykle reikia sekti visą puodo perimetrą.

Mūsų patarimai, kaip efektyviai naudoti energiją: norėdami efektyviai naudoti energiją, turite pasirinkti tinkamą kaitinimo intensyvumo lygį. Maistas puode turi būti verdamas švelniai, kad garai išeitų nedaug. Per didelis garų kiekis reiškia, kad reikia sumažinti temperatūrą!

Additional parameters

Category: Puodai
Weight: 0.71 kg
Dydis: 12 cm
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje
Produkto tipas: Puodas
Medžiaga: Nerūdijantis plienas
Spalva: Sidarbrinė
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: