Priedai virtuvės kombainui KitchenAid

18 items total
Mikserio su stovu indas 3,0 l, KitchenAid
99 € –16 %
83 €
KA5KB3SS
Pylimo apsauga mikseriui su stovu 5KSMBLPS, KitchenAid KA5KSMBLPS
Mikserio su stovu indas 5KSM5SSBWH, 4,83 l, baltas, KitchenAid KA5KSM5SSBWH
Mikserio su stovu indas 4,83 l, KitchenAid
119 € –14 %
101,90 €
KA5K5THSBP
Mikserio su stovu indas 5KSM2CB 4,83 l, juodas, keramika, KitchenAid KA5KSM2CB5PBS
Mikserio su stovu indas 5KSM2CB 4,83 l, baltas, keraminis, KitchenAid KA5KSM2CB5PWS
Mikserio su stovu indas 5KSM5SSBCE, 4,83 l, vario spalvos, KitchenAid KA5KSM5SSBCE
Mikserio su stovu indas 5KSM2CB5MR 4,83 l, morengo spalvos, KitchenAid KA5KSM2CB5MR

Išvystykite galimybių pasaulį su KitchenAid priedais virtuvės kombainui!

Padidinkite savo kulinarijos kūrybiškumą ir optimizuokite gaminimo procesą su universalia KitchenAid priedų kolekcija, kurie yra specifiškai skirti jūsų virtuvės kombainams. Šie inovatyvūs papildai yra skirti papildyti jūsų KitchenAid virtuvės kombainus ir atverti kulinarinių galimybių pasaulį tiesiai jūsų pirštų galiuose.

Nuo pjovimo ir tarkuojimo iki maltimo ir trinimo, mūsų KitchenAid priedų kolekcija leidžia jums be vargo atlikti įvairias virtuvės užduotis. Išplėskite savo repertuarą prijungdami specializuotas peilis ir priedus, kurie pavers jūsų virtuvės kombainus galingomis daugiafunkcinėmis mašinomis.

Nesvarbu, ar maišote tešlą šviežiam duonos kepimui, plakate purus grietinėlės ir meringo, ar kuriate sudėtingas makaronų formas, šie priedai yra skirti užtikrinti nuolat aukštos kokybės rezultatus kiekvienu kartu. Gerinkite savo kulinarijos įgūdžius eksperimentuodami su naujomis receptais ir technikomis, tai viskas daroma lengviau ir efektyviau su tinkamais priedais.

Sukurti tiksliai ir atsparumą galvoje laikant, KitchenAid priedai yra suprojektuoti, kad atlaikytų kasdienio gaminimo reikalavimus, tuo pačiu išlaikydami jų veiksmingumą ir funkcionalumą. Be to, lengva valymui skirta konstrukcija užtikrina, kad mažiau laiko praleisite valant ir daugiau laiko mėgaudamiesi savo skaniais kūriniais.

Ištyrinkite didelį KitchenAid priedų asortimentą, pritaikytą jūsų konkretaus virtuvės kombaino modeliui. Sustiprinkite savo kulinarijos pastangas ir atraskite tikrąjį savo virtuvės kombaino potencialą su šiais kruopščiai suprojektuotais ir profesionaliai pagamintais priedais. Nesvarbu, ar esate patyręs šefas ar aistringas namų virtuvės meistras, KitchenAid priedai leidžia jums tobulinti savo kulinarijos įgūdžius naujais lygiais.

Tyrinėkite mūsų kolekciją jau šiandien ir suraskite tobulus priedus, kad papildytumėte savo KitchenAid virtuvės kombainą. Sustiprinkite savo kulinarinį patyrimą ir įsikreipkite į kulinarinės inovacijos kelionę kaip niekada anksčiau!