Peilio ir skustuko komplektas SWISS CLASSIC, 3 dalių komplektas, žalia, plastikas, Victorinox
Code: VN6711433C1100 dienų grąžinimo politikaNemokamai. Be rūpesčių.
Pristatymas tą pačią dienąUžsakykite iki 12.00 val.
50 000+ produktų atsiliepimųRašo mūsų klientai
Ekologiška pakuotė0 % plastiko
Product detailed description
Kai turite po ranka lygų peilį, banguotą peilį ir dantytą skustuką, daržovių ir vaisių paruošimas staiga nebeatrodo kaip žmogaus ir gamtos kova. „Victorinox SWISS CLASSIC“ rinkinys sujungia tris naudingus įrankius, puikiai tinkančius įprastam pjaustymui, lupimui ir minkštesniems produktams, kurie, netinkamai apdoroti, lengvai virsta virtuviniu abstrakčiu menu.
Pagrindiniai privalumai:
- „Victorinox SWISS CLASSIC“ rinkinyje yra du virtuviniai peiliai ir „IOTA“ skustukas, skirti pjaustyti, lupti ir išpjauti.
- Lygaus peilio, banguoto peilio ir IOTA skustuko derinys leis paruošti įprastus vaisius, daržoves ir smulkius ingredientus.
- Lygus nerūdijančio plieno ašmenys tinka tiksliam pjaustymui, skaidymui, kubeliavimui ir ramiam pjovimui.
- Banguoti ašmenys padeda minkštiems vaisiams su žievele, nes tvirčiau įsiskverbia į paviršių ir nereikalauja papildomo spaudimo.
- Smailios peilių viršūnėlės palengvina šerdžių išpjovimą, sėklų pašalinimą, daržovių apdailinimą ir tikslesnius virtuvės darbus.
- 8 ir 10 cm ašmenų ilgis suteikia pakankamai erdvės įprastam pjaustymui, tačiau peiliai išlieka manevringi rankoje.
- Dantuotas skustukas IOTA idealiai tinka minkštesniems vaisiams ir daržovėms, padedant švelniai ir sklandžiai nulupti žievelę.
- Dvigubi nerūdijančio plieno ašmenys palengvina lupimą ir padeda tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams.
- Skustukas gerai laikosi rankoje dėl ergonomiškos formos, todėl ilgas lupimas nevargina ir nesukelia diskomforto.
- Patvari polipropileno konstrukcija yra lengva, praktiška ir paruošta dažnam naudojimui kasdienėje virtuvėje.
- Profesionaliai aštrūs ašmenys padeda palaikyti sklandų, tikslų paruošimą be nereikalingų pastangų su žaliavomis.
- Lengvos, ergonomiškos polipropileno rankenos užtikrina patogų suėmimą ir tikslesnį valdymą pjaunant, lupant ir išpjaunant.
- Visos žalios spalvos komplektas atrodo ryškiai ir praktiškai, nes atskirus įrankius lengvai rasite stalčiuje.
- Apie 20 g svoris kiekvieno įrankio palengvina dažną naudojimą, nes įrankiai nesijaučia sunkūs net ir ilgiau ruošiant.
- Kaltas dizainas padeda išlaikyti mažą svorį ir lengvą valdymą, tiksliai kasdieniam namų virimui be nereikalingo masyvumo.
- Rinkinys tinkamas plauti indaplovėje, todėl po pjaustymo, lupimo ar produktų paruošimo nelieka papildomo rankinio darbo.
- „Victorinox“ gamyba Šveicarijoje suteikia prekės ženklo, kuris remiasi praktiškumu, tikslumu ir ilgalaikiu naudojimu virtuvėje, pasitikėjimą.
Rinkinyje yra:
- 1x peilis su tiesiu ašmeniu 10 cm 1x peilis su banguotu ašmeniu 10 cm
- 1x peilis su tiesiais ašmenimis 8 cm
- 1x daržovių skutiklis IOTA
Papildoma informacija:
- rankenos medžiaga: polipropilenas
- galima plauti indaplovėje
Additional parameters
| Category: | Peilių rinkiniai be stovo |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329192009 |
| Dydis: | 21 cm |
| Vnt. skaičius rinkinyje: | 3 vnt. |
| Savybės: | Galima plauti indaplovėje |
| Produkto tipas: | Peilių rinkinys |
| Medžiaga: | Nerūdijantis plienas |
| Ašmenų ilgis: | 10 cm, 8 cm |
| Spalva: | Žalia |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gamintojas: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!