Nuotraukų rėmeliai

14 items total
Nuotraukų rėmelis MARRIAGE 25 x 30 cm, sidabrinis, Philippi PHP173105
Nuotraukų rėmelis MARRIAGE 18 x 23 cm, sidabrinis, Philippi PHP173104
Nuotraukų rėmelis FOCUS 25 cm, rudas, Philippi
62,50 €
PHP158016
Nuotraukų rėmelis LA PLAGE 25x27 cm, sidabras, Philippi PHP173102
Nuotraukų rėmelis FOCUS 22 cm, rudas, Philippi
52 €
PHP158015
Nuotraukų rėmelis LA PLAGE 15 x 18 cm, sidabro spalvos, Philippi PHP173100
Nuotraukų rėmelis MARRIAGE 15 x 20 cm, Philippi
39,90 €
PHP173103
Nuotraukų rėmelis SHADOW 31 x 26 cm, sidabrinis, Philippi PHP102003
Nuotraukų rėmelis CUT & PASTE 83 19,5 x 24,5 cm, Seletti SLT15184
Nuotraukų rėmelis CUT & PASTE 83 19,5 x 24,5 cm, Seletti SLT15183
Nuotraukų rėmelis SHADOW 24 x 19 cm, sidabras, Philippi PHP102002
Nuotraukų rėmelis PABLO 20 x 25 cm, sidabras, Philippi PHP208041
Nuotraukų rėmelis PABLO 15 x 20 cm, Philippi
19,90 €
PHP208047
Nuotraukų rėmelis PABLO 13 x 18 cm, Philippi
17,90 €
PHP208040

Nuotraukų rėmeliai - stilingai rodykite savo prisiminimus

Nuotraukų rėmeliai - tai dekoratyviniai elementai nuotraukoms laikyti. Jų būna įvairių medžiagų, dydžių ir dizainų, dažnai jie naudojami brangiems prisiminimams ar reikšmingiems meno kūriniams eksponuoti ir apsaugoti. Nuotrauka arba meno kūrinys dedamas už apsauginio sluoksnio (paprastai pagaminto iš stiklo), o jį laiko pagrindas.

Nuotraukų rėmeliai dažnai naudojami kaip dekoratyvinis elementas namuose šeimos nuotraukoms, meno kūriniams ar kitiems asmeniniams prisiminimams eksponuoti ir yra populiari dovanų prekė, dažnai dovanojama ypatingomis progomis, pavyzdžiui, vestuvių, išleistuvių ar gimtadienio proga.

Kodėl svarbu naudoti nuotraukų rėmelis ?

Nuotraukų rėmeliai būtini dėl įvairių priežasčių - nuo apsaugos iki estetinio vaizdo. Štai keletas pagrindinių punktų:

  • Apsauga: Vienas iš pagrindinių nuotraukų rėmelis tikslų - apsaugoti vaizdą nuo sugadinimo dėl tvarkymo, šviesos poveikio ir kitų aplinkos veiksnių. Nuotraukos bus labiau saugomos ateities kartoms, jei bus eksponuojamos rėmeliuose.
  • Ekranas: Nuotraukų rėmeliai yra labai svarbūs norint padidinti estetinį vaizdų patrauklumą, kai jie rodomi. Apgalvotai parinktas rėmelis gali išryškinti nuotraukas ir kartu pagražinti aplinką.
  • Personalizavimas: Galiausiai, nuotraukų rėmeliai labai svarbūs, kad vieta, kurioje jie eksponuojami, atrodytų panašesnė į jus. Pasirinkę rėmus, atspindinčius jūsų individualų stilių ir pageidavimus, galite padaryti savo namus ar verslo vietą patrauklesnius ir estetiškesnius.

Kokių tipų nuotraukų rėmelių galima įsigyti Kulina?

Kulina siūlo įvairių spalvų, medžiagų ir dydžių nuotraukų rėmelius, kurių kiekvienas pasižymi savitu stiliumi. Štai keletas populiariausių stilių:

  • Mediniai nuotraukų rėmeliai: Norėdami suteikti jiems kaimišką ar tradicinę išvaizdą, medieną galite dažyti, dažyti arba palikti nedažytą.
  • Metaliniai nuotraukų rėmeliai: Metaliniai rėmeliai gali būti poliruoto arba matinio paviršiaus ir dažnai gaminami iš aliuminio arba nerūdijančio plieno. Jie gali būti dekoratyvūs ir puošnūs, tačiau dažnai atrodo elegantiškai ir šiuolaikiškai. Jie puikiai dera prie modernaus ir minimalistinio interjero.
  • Nuotraukų rėmeliai su passe-partout: Nuotraukų rėmeliai su skirtingo pločio ir spalvų passe-partout suteikia įrėmintai nuotraukai papildomo vizualinio įdomumo ir gylio. Passe-partout sukuria paveikslėlio apvadą, kuris gali padėti atkreipti dėmesį į nuotrauką ir ją išryškinti. Paspartukai taip pat gali padėti įrėminti nuotrauką taip, kad papildytų jos spalvas ar kompoziciją. Pasirinkę prie nuotraukos spalvų derančią arba su jomis kontrastuojančią matinės lentos spalvą, galite sukurti vientisą vaizdą, kuris pagerins bendrą nuotraukos pateikimą. Galiausiai, naudojant passe-partout, mažesnė nuotrauka gali atrodyti didesnė, nes dėl papildomos erdvės aplink vaizdą jis gali atrodyti didesnis.
  • Stovimi ir pakabinami nuotraukų rėmeliai: Galite pasirinkti stovintį nuotraukų rėmelis ir pastatyti jį ant kamino, rašomojo stalo ar knygų lentynaarba rinktis pakabinamą nuotraukų rėmelį ir naudoti jį kaip sienos dekoraciją.
  • Vieno ir kelių paveikslėlių rėmeliai: Jei norite rodyti daug nuotraukų, galite naudoti keletą atskirų nuotraukų rėmelių arba naudoti kelių nuotraukųnuotraukų rėmelis , kuris leis jums sukurti pritaikytą nuotraukų galeriją

Tai tik keli iš įvairių galimų paveikslų rėmelių rūšių. Naudokite juos interjerui papuošti, namų galerijai sukurti arba padovanokite draugui ar mamai.

Jei tiesiog ieškote, kaip sukurti savo interjero stilių, taip pat galite išbandyti kitus dekoratyvinius elementus, kuriuos galima rasti Kulina, pavyzdžiui, vaisių dubenis, vazas ir knygų laikiklius.