Muilo dozatorius Blomus

16 items total
Kišeninis dėklas smulkmenoms ARA ⌀ 12 cm, baltas, Blomus BM68853
Kišeninis dėklas smulkmenoms ARA ⌀ 12 cm, taupe, Blomus BM68858
Kišeninis dėkliukas ARA ⌀ 12 cm, antracitas, Blomus BM68863
Skysto muilo dozatorius ARA, taupe, Blomus
53,90 €
BM68856
Skysto muilo dozatorius MODO 165 ml, baltas, Blomus
79,90 €
BM66264
Skysto muilo dozatorius MODO, 165 ml, šiltai pilkas, Blomus BM66354
Skysto muilo dozatorius MODO, 165 ml, šviesiai pilkas, Blomus BM66364
Skysto muilo dozatorius MODO, 165 ml, tamsiai pilkas, Blomus BM66359

Pažinkite Blomus muilo dozatorių eleganciją ir funkcionalumą. Mūsų muilo dozatorių kolekcija suteiks tobulą derinį tarp modernaus dizaino ir praktiškumo, pridėdama jūsų vonios kambariui ar virtuvei prabangos ir komforto.

Blomus muilo dozatoriai yra preciziškai pagaminti su ypatingu dėmesiu smulkmenoms, užtikrinant sklandų ir beprobleminį naudojimą. Jų švarūs ir minimalistiniai dizainai lengvai įsilieja bet kokio stiliaus interjere, suteikdami jūsų erdvei šiuolaikišką ir išskirtinį išvaizdą.

Pasirinkite iš įvairių aukštos kokybės medžiagų, tokiose kaip nerūdijantis plienas ir stiklas, kurie ne tik užtikrina ilgaamžiškumą, bet ir pabrėžia jūsų vonios kambario ar virtuvės estetiką. Mūsų muilo dozatoriai sukuriami tam, kad suteiktų tinkamą muilo kiekį kiekvienam paspaudimui, skatinant švarumą ir higieną kasdieninėje rutinoje.

Išbandykite papildomų užpildomų muilo dozatorių patogumą, mažinant atliekas ir suteikiant jūsų namams tvarų sprendimą. Su lengvai naudojamais mechanizmais ir ergonominiu dizainu, mūsų muilo dozatoriai užtikrina beprobleminį ir malonų naudojimą kiekvieną kartą.

Pakreipkite savo vonios kambarį ar virtuvę į kitą lygmenį su Blomus muilo dozatoriais ir mėgaukitės puikiu stiliumi ir funkcionalumu. Įsigykite jau dabar ir pridėkite elegancijos akcentą savo erdvei su mūsų puikiu muilo dozatorių kolekcija.