Mezzalunas

2 items total

"Mezzaluna" - puikus įrankis jūsų vaistažolėms

Kas yra mezzaluna?

Mezzaluna (arba žolelių smulkintuvas) - tai specialus peilis su vienu arba dviem lenktais ašmenimis ir rankenėlėmis abiejuose galuose, kuriomis įrankis svyruoja pirmyn ir atgal smulkinant žoleles. Mezzaluna - itališkas žodis, reiškiantis "pusmėnulis", o tai akivaizdžiai reiškia pjaustyklės formą.

Nors jis dažnai naudojamas česnakams ar prieskoninėms žolelėms smulkinti, juo galima pjaustyti ir kitus maisto produktus.

Kaip veikia mezzaluna?

Mezzaluna - tai maisto gaminimo įrankis, kuris dažnai turi rankenas abiejuose viengubai arba dvigubai lenktos geležtės galuose. Štai kaip ji veikia:

  • Padėkite pjaustomą maisto produktą ant pjaustymo lentos ar kito lygaus paviršiaus.
  • Laikykite mezzaluną už rankenų. Ašmenys turi būti nukreipti žemyn.
  • Uždėkite peilį ant daikto ir kilstelėkite jį pirmyn ir atgal. Dėl lenktų peilių mezzaluna peilis gali svyruoti pirmyn ir atgal, todėl žoleles, daržoves ir kitas sudedamąsias dalis galima greitai ir efektyviai susmulkinti ir supjaustyti.

Kokie yra mezzalunos privalumai?

Žolelių smulkintuvo naudojimas turi šiuos privalumus:

  • Malimas ir smulkinimas: Jei tikrai nežinote, kaip pjaustyti žoleles virtuviniu peiliu, tai puiki alternatyva. Jį galite naudoti kartu su skiedikliu ir grūstuvu, kad pagamintumėte skanų pesto arba pastą.
  • Taupo laiką: Tinkamai elgiantis su žolelių smulkintuvu žoleles susmulkinsite greičiau nei peiliu
  • Saugumas: "mezzaluna" rankena užtikrina tvirtą suėmimą ir puikią užduoties kontrolę, todėl ji yra saugesnė nei peilis
  • Universalus naudojimas: Nors mezzaluna paprastai naudojama žolelėms ar česnakams smulkinti, ja galima pjaustyti ir kitus daiktus, pvz., sūrį ar mėsą, malti prieskonius, jei po ranka neturite prieskonių malūnėlio, ir net pjaustyti picą.