Kūginių žvakių žvakidės

35 items total
Up
More products

Kapelių žvakių laikikliai - paįvairinkite namų dekorą stilingais žvakių laikikliais ir ugnies šiluma

Kapelių žvakidės laikikliai - tai dekoratyviniai elementai, skirti laikyti ir eksponuoti kapelių žvakes. Kūginės žvakės - tai ilgos, plonos žvakės (dažnai vadinamos vakarinėmis žvakėmis), kurios kartais būna tiesios, o kartais platesnės ties pagrindu ir smailėjančios viršuje. Jie dažnai naudojami oficialioje aplinkoje arba specialiuose renginiuose.

Mūsų kūginių žvakidžių laikikliai gaminami iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, stiklo, žalvario, nerūdijančio plieno, plastiko, porceliano ir t. t., ir gali būti įvairių dydžių, formų ir stilių. Juose galima laikyti vieną žvakę arba kelias žvakes vienu metu.

Šie žvakidės laikikliai buvo kruopščiai atrinkti iš geriausių gamintojų, įskaitant Blomus, Höfats, ir Seletti.

Kuo skiriasi kūginės žvakės laikiklis nuo arbatinės žvakės laikiklio?

Kūginės žvakės ir arbatinės žvakės laikiklis pirmiausia skiriasi pagal tai, kokio tipo žvakės yra skirtos laikyti. Kūginės žvakės - tai ilgos, siauros žvakės, kurių viršus yra smailus, todėl specialiai joms yra gaminami kūginių žvakių laikikliai. Kita vertus, arbatos žvakių laikikliai yra skirti mažoms sferinėms arbatos žvakėms laikyti.

Kadangi kūginės žvakės dažnai būna ilgesnės už arbatines, jos dažnai būna didesnės ir aukštesnės už arbatinių žvakių laikiklius. Dėl kūginės žvakės svorio žvakė gali apvirsti, jei nėra atramos, todėl kūginių žvakių laikikliai taip pat gaminami taip, kad saugiai išlaikytų žvakę vertikalioje padėtyje.

Priešingai, arbatžolių laikikliai dažnai turi nedidelį įdubimą arba plyšį, kuriame arbatos lemputė gali būti padėta, nes jie paprastai yra savarankiški ir jiems nereikia tiek daug atramos.

Kur galima padėti pietų žvakės laikiklis ?

Namuose ar kituose butuose yra daugybė vietų, kuriose galite pastatyti kūginių žvakidžių laikiklius. Štai keletas sąvokų:

  • Pietų stalas: Oficialaus ar neoficialaus pietų stalo puošmena dažnai būna kūginių žvakidžių laikikliai. Jie gali paversti jūsų valgymo patirtį prabangesne ir rafinuotesne.
  • Šoninis staliukas: Kad svetainėje ar miegamajame sukurtumėte šiltą ir jaukią atmosferą, ant šoninis staliukasgalima pastatyti kūginių žvakių laikiklį.
  • Komoda: Žvakidė ant komodos ar konsolinio staliuko gali būti gražus dekoratyvinis interjero elementas ir paprastai naudojama klasikiniuose namuose
  • Kavos staliukas: Ant kavos staliukas pastatykite žvakių laikiklį ir mėgaukitės jaukia, intymia atmosfera savo svetainėje

O jei mėgstate žvakes, būtinai peržiūrėkite mūsų kvapiųjų žvakių ir žibintų asortimentą.