Kabliukai

22 items total
Palto pakaba KNOB, benzino spalvos, Hübsch
11,49 €
HU991515
Rankinės pakaba JUMBO, Alessi
28 €
ALFGO05
Rankinės pakaba MINOU, nerūdijantis plienas, Alessi ALFGO01
Kabliukas paltui pakabinti LANCA, sulankstomas, Blomus BM63262
Kabliukas paltui pakabinti KNOB, žalvaris, Hübsch
11,49 €
HU991516
Kabliukas paltui pakabinti PICCOLO, žalvaris, Hübsch
11,49 €
HU991505
Rankšluosčių kabliukai PI:P, su siurbtuku, balta, Koziol KOZ1411125

Kabliukai - gerai sienų išvaizdai ir efektyviam saugojimui

Kabliukai yra universalus ir praktiškas bet kurių namų priedas, galintis atlikti daugybę funkcijų įvairiuose kambariuose. Virtuvėje jie padeda lengvai pasiekti indus ir puodus, taip atlaisvindami vertingą vietą stalčiuose ir stalčiuose. Vonios kambariuose kabliukai tvarkingai laiko rankšluosčius, chalatus ir dušo reikmenis, taip skatindami organizuoti ir efektyviai išnaudoti erdvę. Kabliukai miegamuosiuose padeda kabinti rankines, aksesuarus ir drabužius, mažina netvarką ir padeda išsaugoti kambario švarą. Prie įėjimo į namus ir purviname kambaryje kabliukai naudojami paltams, skrybėlėms ir raktams laikyti, taip supaprastinant įėjimą į namus ir išėjimą iš jų. Kabliukai - nuo meno kūrinių ir veidrodžių kabinimo iki saugojimo sprendimų - pagerina gyvenamųjų erdvių funkcionalumą ir estetiką, o namuose sukuria tvarkingą ir jaukią atmosferą.

Iš kokios medžiagos geriausia gaminti kabliukus?

Kabliukai - tai tam tikros rūšies saugojimo elementas, kurį galima naudoti daiktams kabinti ir meno kūriniams kurti. Šie kabliukai gali būti naudojami kambaryje drabužiams ir kitiems audiniams kabinti, be to, jie dažnai naudojami virtuvėje indams ir kitiems drabužiams kabinti.

Tarp įvairių Kulina siūlomų kabliukų rasite kabliukų, pagamintų iš:

  • Nerūdijantis plienas yra tvirta ir ilgaamžė medžiaga, atspari korozijai. Tai puikus pasirinkimas kabliukams, kurie bus naudojami drėgnose ar drėgnose vietose.
  • Plastikas yra universali, lengva ir nebrangi medžiaga. Tai tinkamas pasirinkimas kabliukams, kurie nebus pastatyti judrioje vietoje.
  • Geležis yra nebrangi, tvirta ir ilgaamžė medžiaga. Tai puikus pasirinkimas kabliukams, kurie bus dedami didelio judėjimo vietose.

Ką galima kabinti ant sieninių kabliukų?

Ant sieninių kabliukų galima kabinti įvairius daiktus, įskaitant striukes, kepures ir šalikus, nes jie yra labai universalūs. Pirminis tekstilės gaminys. Be to, tualete galite įrengti sieninį kablį, ant kurio galėsite pakabinti sausus ir tvarkingus rankšluosčius. Antra, ant sieninių kabliukų taip pat galima pakabinti raktus, kad jie nebūtų pamesti. Renkantis sieninius kabliukus svarbu atsižvelgti į prekių, kurias ant jų kabinsite, svorį. Taip pat reikia pasirinkti tinkamą dydį ir stilių, atitinkantį jūsų interjerą.

Kaip įrengti kablį?

Norėdami tiesiog sumontuoti sieninį kabliuką, pirmiausia pasirinkite tinkamą vietą ant sienos kabliukui pakabinti. Pieštuku arba žymekliu pažymėkite vietas, į kurias bus įsukami varžtai arba vinys. Įsukite varžtus arba vinis į nurodytas vietas, išlyginę su jomis kablį.

Nepriveržkite jų per daug; tik tvirtai priveržkite. Lengvai patraukę kabliuką arba pakabinę lengvą daiktą galėsite patikrinti jo stabilumą. Kai tik atrodo, kad tai saugu, viskas baigta!

Jei ieškote įvairesnių daiktų, naudojamų sandėliavimui, galite peržiūrėti Kulina žurnalų lentynų, batų spintų ir drabužių lentynų kolekciją.