Juodoji arbata KASHMIR TCHAI, 100 g birių arbatos lapų skardinė, Kusmi Tea

Code: KUSMI21722A1070
Brand: Kusmi Tea
21 €
Pardavime (8 pcs)

Kiekvienas arbatos mėgėjas žino, kad raktas į tobulą mėgavimąsi arbata yra aukščiausios kokybės ingredientai ir tobulas jų mišinys. Kiekvienas arbatos mėgėjas žino, kad "Kusmi" - prancūziškas prekės ženklas, turintis daugiau nei 150 metų istoriją - atitinka visus šiuos reikalavimus!

Juodoji arbata KASHMIR TCHAI - tai ekologiškas juodosios arbatos su prieskoniais mišinys iš cinamono, kardamono, imbiero, anyžiaus ir gvazdikėlių. Sakoma, kad originali ekologiška prieskoninė juodoji arbata KASHMIR TCHAI buvo pirmoji, kuri buvo gabenama Arbatos keliu, todėl jei nuspręsite išsivirti puodelį šios arbatos, labai tikėtina, kad ji nukels jus į praeitį ir papasakos neįtikėtiną augalų ir prieskonių kelionės istoriją.

Į indelį (idealiai tinkantį kaip dovana arbatos žinovui) telpa 100 g birios arbatos, kurios užtenka maždaug 40 puodelių.

Detailed information

Product detailed description

Pagrindiniai privalumai:

  • puikus skonis ir kokybė
  • puiki dovana bet kuriam arbatos mėgėjui

Papildoma informacija:

  • 100 g skardinė, pripildyta arbatos
  • sudėtis: ekologiškai užauginta juodoji arbata (64 %), ekologiškai užaugintas prieskonių mišinys (35 %) - kardamonas, cinamonas, imbieras, anyžius, lauro lapai, gvazdikėliai, eukaliptas, natūralūs aromatai
  • išskyrimo laikas: 3-5 minutės
  • garinimo temperatūra: 90 °C

Additional parameters

Category: Arbatos
Weight: 0.1 kg
Produkto tipas: Arbata
Palaida ar pakeliais: Birių lapelių
Arbatos tipas: Juodoji
Margin: B
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: