Dovanų rinkinys arbatų Discover Gabalai Kusmi Tea 45 muslino maišeliai

Code: KUSMI21686A1220
Brand: Kusmi Tea
45,49 € –10 %
Dovanų rinkinys arbatų Discover Gabalai Kusmi Tea 45 muslino maišeliai
45,49 € –10 % 41 €
Pardavime (>5 pcs)

Dovanų dėžutėje yra 45 atskirai supakuoti muslino arbatos maišeliai su 9 populiariausiais Kusmi Tea arbatos mišiniais. Leiskitės į atradimų kelionę po unikalių arbatos mišinių pasaulį Kusmi Tea ir paragaukite geriausių išskirtinių skonių ir aromatų pasaulio gėrybių.

Detailed information

Product detailed description

Mėgaukitės laiku kartu su mylimaisiais, šeima ir draugais ramioje aplinkoje su išskirtiniu dovanų rinkiniu "Discover Kusmi". Dovanų dėžutėje yra 45 atskirai supakuoti muslino arbatos maišeliai su 9 populiariausiais Kusmi Tea arbatos mišiniais.

Leiskitės į atradimų kelionę po unikalių arbatos mišinių pasaulį Kusmi Tea ir paragaukite geriausių išskirtinių skonių ir aromatų pasaulio gėrybių.

Išbandykite 2 mūsų istorines rusiškas juodąsias arbatas - " Anastasia" ir " Prince Vladimir", pagamintas pagal garsųjį "Earl Grey" arbatos receptą. Paragaukite gaivaus ir švelnaus skonio mėtų ir jazminų aromato žaliųjų arbatų. " White Anastasia" ir " Tropical White" nukels jus į saldžios egzotikos pasaulį, kuriame baltosios arbatos švelnumas dera su svaiginančiu apelsinų žiedų, citrinų, mangų ir pasiflorų kvapu. Per užtarnautą pertraukėlę jus atgaivins vaisinio skonio vaisinės arbatos be kofeino " AquaRosa" ir " AquaExotica", o raminanti žolelių arbata be kofeino " Be Cool" padės atrasti vidinę ramybę po įtemptos dienos.

Pakuotėje yra 45 atskirai suvynioti paketėliai - po 5 vienetus kiekvieno iš 9 populiariausių arbatos mišinių Kusmi Tea

Additional parameters

Category: Arbatos
Weight: 0.25 kg
Produkto tipas: Arbata
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: