Savaitė jai

 

thermos

Mėgaukitės atsisveikinimo su žiema savaite. Įsileiskite saulę ir gryną orą į savo namus ir atverkite duris pavasario pasiuntiniams.

 

#1 PIRMADIENIS
Įkvėpkite šviežio oro

Išlipkite iš autobuso likus vienai stotelei iki kelionės tikslo, išveskite šunį ilgam pasivaikščiojimui, vakare pasivaikščiokite parke. Nereikia iš karto ruoštis maratonui. Tiesiog mėgaukitės pavasario saule ir kvapniu pavasario oru. Neturite tam laiko? Įsipilkite rytinės kavos ar arbatos į termosą ir mėgaukitės jos skoniu pakeliui į biurą. Ten nueisite šviežiu protu ir prisipildę energijos.

vaza su gėlėmis

#2 ANTRADIENIS
Nusipirkite sau gėlių

Šiandien švenčiame Tarptautinę moters dieną. Net jei nesitikite gėlių, tai puikus pasiteisinimas jas pirkti. Štai taip! Pavasario pranašai gražioje vazoje ant jūsų stalo džiugins jus visą savaitę pranašu apie artėjantį saulės patekėjimą ir šiltas dienas.

 

kamščiatraukis

#3 TREČIADIENIS
Juokas

Manoma, kad viena minutė juoko turi tokį patį atpalaiduojantį poveikį jūsų smegenims, kaip ir 45 minutės mankštos. Todėl įsijunkite mėgstamą komediją, atsidarykite vyno su draugais, pamirškite visus rūpesčius ir skaniai pasijuokite.

 

woodwick žvakė

#4 KETVIRTADIENIS
Pasilepinkite

Šiandien pradžiuginkite žmogų, kurį mylite. Paskambinkite tėvams, pakvieskite draugą išgerti kavos, apipirkite senyvą kaimyną, kuris negali išeiti iš namų. Taip pat galite padovanoti jiems nedidelę dovanėlę, kuri pasakys daugiau nei tūkstančius žodžių. Tai gali būti Woodwick žvakė Golden Milk, saldaus pieno kvapo, pagardinto egzotiškais prieskoniais – šafranu, kmynais ir ciberžole, pagal senovės Indijos Ajurvedą yra sveikatos eliksyras.

 

laistytuvas

#5 PENKTADIENIS
Kambarinės gėlės – tegul gyvena!

Kambarinės gėlės šiuo metu išgyvena renesansą. Tuo metu, kai ilgą laiką buvome užsidarę namuose, kiekvienas svajojome apie sodą namuose. Ar jūsų nami taip pat sužaliavo? Atėjus pavasariui pats laikas atnaujinti kambarines gėles. Nuvalykite dulkes, atskirkite daigus ir persodinkite į didesnius vazonus, nupirkite naujus laistytuvus ir suteikite joms viską, ko joms reikia.

 

šiukšliadėžė

#6 ŠEŠTADIENIS
Išvalykite savo aplinką

Atėjus pavasariui mes labai entuziastingai užsiimame pavasariniu valymu – kūno ir namų detoksikacija. Galbūt dar per anksti valyti ir paslėpti žieminius drabužius, bet nesunkiai galite pradėti tvarkyti virtuvę ar namų biurą. Į šiukšliadėžę meskite viską, ko nereikia! Ir jei manote, kad geriausias jūsų šiukšliadėžių laikas baigėsi, turėtumėte ieškoti naujos šiukšliadėžės ir nereikės slėptis kampe

buteliukas gėrimui

#7 SEKMADIENIS
Šiandien įveikite 10 000 žingsnių

Sveikiausias ir natūraliausias žmogaus kūno judėjimas yra vaikščiojimas. Nereikia kasdien pasiekti populiaraus 10 000 žingsnių tikslo. Tačiau savaitgalis yra pats tinkamiausias metas išeiti ilgam pasivaikščiojimui – geriausia su žmogumi, su kuriuo jaučiatės jaukiai. Nepamirškite pasiimti buteliuko vandeniui. Natūrali mankšta, pakankamas skysčių ir miego kiekis bus naudingesnis mūsų organizmui nei detoksikacinės ir drąstiškos dietos. Natūrali mankšta, pakankamas skysčių kiekis ir miego kiekis bus naudingesnis mūsų organizmui nei detoksikacinės ir drąstiškos dietos.

Kovas yra puikus mėnuo atnaujinti savo protą ir kūną po žiemos. Todėl, būkite įkvėpti mūsų sveikatingumo patarimais.

 

21 items total
Vaza 20 cm BOSSA NOVA, Nachtmann
29,70 €
NM82088
Gėlių vazonas COLUNA ⌀ 14 cm, šviesiai pilkas, Blomus BM65734
Kamščiatraukis ALESSANDRO M, raudonas ir baltas, Alessi ALAAM23R
Kamščiatraukis su sparneliais ANNA G., juodas, Alessi ALAAM01B
Kelioninis puodelis 420 ml, baltas, Zwilling
31,49 € –20 %
25 €
ZW39500511
Laistytuvas LIMBO 1l, baltas, Blomus
62,90 €
BM65407
Padavėjo kamščiatraukis PARROT, mėlynas, Alessi ALAAM32AZ
Termosas IMPULSE 1 l, vario spalvos, WMF
149 € –7 %
137,10 €
WM0690666600
Vaza CARRE 25 cm, stiklas, Nachtmann
67,40 €
NM83736
Vaza COLUNA L, 29 cm, šviesiai pilka, Polystone, Blomus BM65597
Vaza LEGIO NOVA 17 cm, Eva Solo
44,50 €
ES887313
Vaza NONA, 3 vnt. rinkinys, Blomus
28,40 €
BM65973
Vonios kambario šiukšliadėžė TUBO, 3 l, juoda, Blomus BM68888