Savaitė jūsų kūnui

gertuvė

Paskutinę savo sveikatingumo iššūkio savaitę daugiausia dėmesio skirsime kūnui. Tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Sakoma, kad iki 30 metų turime kūną, kurį paveldime, o po to turime kūną, kurio nusipelnėme...

 

PIRMADIENIS

Nusiteikite

Pirmąją pavasario dieną nusiteikite! Esame tikri, kad jau laukiate saulės ir leidžiate dienas lauke, bėgiodami, važinėdami dviračiu ar tiesiog gulėdami ant žolės! Nesvarbu, ar tai lauke, ar sporto salėje, būtinai hidratuokite savo kūną. O laikantis gėrimo režimo, nereikia prisidėti prie plastiko atliekų kiekio didinimo. Užtenka turėti patogią gertuvę, kad jaustumėtės geriau. Kūnu ir siela.

 

gaminimo kursai

ANTRADIENIS

Išmokite ką nors naujo

Ar žinojote, kad smegenys veikia kaip raumuo ir reikalauja nuolatinės mankštos? Treniruokite jas reguliariai ir atitolinsite senėjimo procesą. Vieni žaidžia šachmatais, kiti mokosi užsienio kalbos. Bet jūs taip pat galite išbandyti savo jėgas virtuvėje. Ar jums sunku gaminti suši namuose ar kepti kepsnį? Dalyvaukite maisto gaminimo pamokose ir mokykitės iš profesionalių virėjų.

dubuo vaisių

TREČIADIENIS

5 vaisių ir daržovių porcija

Šiandien suvalgykite bent 400 g daržovių ir vaisių (santykiu 2:1). Ją rekomenduoja Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), mitybos specialistai ir mūsų komanda :-) Kaip padidinti galimybę iš tikrųjų suvalgyti 5 porcijas daržovių ir vaisių per dieną? Laikykite juos po ranka ir matomoje vietoje. Taip pat galite pasimėgauti gražiomis vaisinėmis, kurios papuoš jūsų stalą.

kepsnių peiliai

KJETVIRTADIENIS

Valgykite pakankamai geros kokybės baltymų

Baltymai prisideda prie audinių gijimo ir regeneracijos. Štai kodėl, pavyzdžiui, sportininkai jų suvartoja daug daugiau. Daugelis iš mūsų valgo daugiau angliavandenių ir mažiau baltymų, nei rekomenduoja ekspertai. Kaip galite lengvai apie tai sužinoti? Net po gausaus valgio vis dar jaučiate norą ką nors suvalgyti? Taigi labai tikėtina, kad turite aukštą cukraus kiekį, dėl kurio jūs nuolat valgote. Apribokite angliavandenių kiekį ir padidinkite baltymų, tokių kaip mėsa, ankštiniai augalai ar kiaušiniai, kiekį. Kepsnys su daugybe daržovių yra puikus sveiko valgio ir nepakartojamos kulinarinės patirties derinys. Kulina aprūpins jus aukštos kokybės plieno keptuvėmis ar kepsninėmis ir kepsnių įrankių rinkiniais.

 

miegojimo kaukė

PENKTADIENIS

Išsimiegokite

Ar jaučiate energijos trūkumą? Ar blogai jaučiatės ir netenkate svorio? Geras miegas yra labai svarbus mūsų sveikatai. Specialistų teigimu, geriausia miegoti 7-8 valandas per parą gerai vėdinamoje patalpoje ir vengti „mėlynosios šviesos“, tai yra mobiliųjų telefonų ar kompiuterių ekranų skleidžiamos šviesos, likus bent valandai iki miego. 

O ką galvojate apie pasiūlymą užmigti šiauduose ar šviežiame šiene? Lenkų prekės ženklas Foonka – daugybės apdovanojimų už unikalius patalynės komplektus laimėtojas, siūlo gamtos įkvėptą dizainą, pasižymintį aukščiausiais gamybos standartais ir ekologiniais sertifikatais.

skalbinių krepšiai

ŠEŠTADIENIS

Išplaukite "nešvarumus"

Tiesiogine ir perkeltine prasme. Jei turite tokį poreikį, įsukite save į pavasario valymo sūkurį. Išvalykite atmosferą namuose ir šypsokitės. Beje, taip pat galite įsigyti naują skalbinių krepšį.

 

rankšluosčiai ir vonios kilmėliai

SEKMADIENIS

Sustiprinkite save

Jums nereikia plaukioti stingdančiame šaltame vandenyje, plaukti upėje ar priimti Wim Hoff iššūkio. Tiesiog pradėkite nuprausiant veidą šaltu vandeniu ryte arba baikite maudymusi duše po drungna srove, tada palaipsniui mažinkite temperatūrą ir ilginkite laiką. Atminkite, kad net maži žingsneliai yra svarbūs, o po šalto dušo... susisukite į gražų minkštą rankšluostį.

35 items total
Krepšelis Chaosas Gyvenimas Holas WMF
59,90 € –20 %
47,92 €
WM0665026040
Krepšelis Nulupkite O 26 cm WMF
109 € –20 %
87,20 €
WM0665236030
Peilio blokas bukas WMF
56 € –20 %
Peilio blokas bukas WMF
Pardavime (3 pcs)
44,80 €
WM1880479990
Termosas WMF Judėjimas 0,75 l juodas
39 € –20 %
31,20 €
WM696196610
Termosas WMF Judėjimas 0,75 l nerūdijančio plieno
34,90 € –27 %
25,52 €
WM696196040
Akių kaukė miegui Šiaudai Foonka
14 €
FOSMS
Bo skalbinių krepšelis Brabantia juoda 60 l
169 € –11 %
150 €
BRAB200526
Dovanų rinkinys arbatų Sveikata arbatos Kusmi Tea 5x gali KUSMIBIEN525R
Kepsnių peilių rinkinys bloke Laguiole Premium 6 gabalas juodas LAGSDV-303917
Kepsnių peilių rinkinys bloke Laguiole Premium 6 vnt medinis LAGSDV-303870
Pagalvė Likti Blomus pilka 70x30 cm
62,99 € –8 %
58 €
BM62012
Pagalvės užvalkalas LOOM mėlyna pilka Blomus
21 €
BM65632
Plienas grilio keptuvė Mineralinis B elementas O 32 cm de Buyer DB561332
Up
More products