The Tea Republic

The Tea Republic siūlo platų arbatos mišinių pasirinkimą, kurių sudedamosios dalys daugiausia gaunamos iš Malaizijos, Kinijos, Taivano, Vokietijos, Šri Lankos, Indijos, Pietų Afrikos ir Pietų Korėjos. Užvirkite vandenį ir pasiruoškite švęsti savo pilietybę!
13 items total
Žalioji arbata AQUAMARINE APPLE, 75 g skardos, The Tea Republic
New
TTR8594209550340
AMETRINE ASSAM juodoji arbata, 50 g pakelis, The Tea Republic
New
TTR8594209550456
Juodoji arbata SAPPHIRE GREY, 50 g maišelis, The Tea Republic
New
TTR8594209550463
Oolong arbata FORMOSA’S FINEST, 50 g maišelis, The Tea Republic
New
TTR8594209550494
Rooibos arbata RUBY RED, 50 g pakelis, The Tea Republic
New
TTR8594209550418
Žalioji arbata AQUAMARINE APPLE, 50 g pakelis, The Tea Republic
New
TTR8594209550524

The Tea Republic - švęskite miestietiškumą savyje

The Tea Republic tai 2010 m. rugsėjį Kvala Lumpūre, Malaizijoje, įkurtas Čekijos prekės ženklas, kurio pagrindinis tikslas - ruošti arbatą vadinamuoju vakarietišku stiliumi, o ne Azijos kultūrose populiariais apeiginiais metodais. 2013 m. liepos mėn. The Tea Republic, susipažinusi su Malaizijos arbatos kultūra ir jos unikaliais mišiniais, pristatė savo išskirtinių arbatos mišinių asortimentą.

Šis prekės ženklas ir jo gaminiai skirti švęsti savo citeazen. Kas yra citeazen? Visi, kurie geria arbatą. Juoda, žalia, oolong, raudona arba balta. Jei mėgstate arbatą, jei geriate daug arbatos, The Tea Republic prekės ženklas noriai dalijasi šiuo džiaugsmu su jumis, siūlydamas 31 ypatingą arbatos mišinį, kurio ingredientai daugiausia gaunami iš Malaizijos, Kinijos, Taivano, Vokietijos, Šri Lankos, Indijos, Pietų Afrikos Respublikos ir Pietų Korėjos. Arbatos gaunamos iš pripažintų arbatos plantacijų ir prekybininkų iš viso pasaulio.

The Tea Republic produktų asortimentas

The Tea Republic siūlo įvairiausių arbatos mišinių, kuriuos galima suskirstyti į penkias skirtingas grupes, kurių kiekviena pasižymi unikaliomis savybėmis ir ypatybėmis.

  • TTR juodosios arbatos garsėja savo stiprumu, energizuojančiomis savybėmis ir išskirtiniu skoniu
  • Dėl dalinės oksidacijos atsiradęs sodrus ir subtilus jo oolongų skonis
  • Šio prekės ženklo siūlomos žaliosios arbatos gaminamos iš subrendusių lapų, turinčių saldžių natų ir daug antioksidantų
  • TTR baltosios arbatos gaminamos iš kruopščiai atrinktų jaunesnių lapelių, todėl yra švelnaus skonio ir naudingos sveikatai
  • Žolelių ir vaisių arbatos yra sudarytos iš žolelių, gėlių ir prieskonių mišinio, garsėjančio savo jauninančiomis ir gydomosiomis savybėmis

Arbatos piramidės pagal The Tea Republic

Arbatos piramidės yra tradicinis šio prekės ženklo produktas. Juose klientai gali rinktis iš The Tea Republic's firminių arbatos mišinių. Kiekvienoje piramidėje yra 1 vienkartinis ekologiškos birios arbatžolių sietelis tinkamas maždaug 300 ml arbatos užplikyti.

Kodėl arbatos piramidės yra geresnės už tradicinius arbatos maišelius?

Arbatos piramidės arba paketėliai dažnai laikomi pranašesniais už standartinius arbatos maišelius dėl kelių priežasčių.

  • Pirma, arbatos piramidėse paprastai būna didesni ir kokybiškesni arbatos lapeliai, kurie gali labiau išsiskleisti ir išsiskleisti. Tai leidžia išgauti pilnesnį ir turtingesnį skonį, palyginti su arbatos maišeliais, kuriuose dažnai būna mažesnių ir prastesnės kokybės arbatos dalelių ir dulkių.
  • Antra, arbatos piramidėse dažnai geriau cirkuliuoja vanduo ir oras, todėl arbatos mirkymo procesas būna tolygesnis ir išsamesnis. Taip arbata gali būti tolygesnė ir aromatingesnė.
  • Galiausiai, arbatos piramidės dažnai gaminamos iš biologiškai suyrančių ir ekologiškų medžiagų, todėl jos yra tvaresnis ir ekologiškesnis pasirinkimas.

Apskritai arbatos piramidės gali suteikti geresnės kokybės arbatos gėrimo patirtį, pasižyminčią geresniu skoniu, aromatu ir ekologiškumu nei standartiniai arbatos maišeliai, todėl nedvejodami išbandykite The Tea Republic mišinius ir piramides.

Unikalios pakuotės ir dovanų pakuotės

The Tea Republic gaminiai tinka kaip dovanos bet kokia proga jūsų šeimai ir draugams, mylimiesiems, klientams ir verslo partneriams. Kiekviena arbatos pakuotė išsiskiria unikaliu dizainu ir dėmesiu detalėms.